AZ Screen Recorder No Root

AZ Screen Recorder No Root

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

AZ Screen Recorder No Root - Rootsuz Ekran Videosu Çekme

AZ Screen Recorder indir, No Root android cihazlar için rootsuz ekran videosu kaydetme ve ekran görüntüsü alma uygulamasıdır. Android cihazlar için indir işlemi yapabileceğiniz tasarlanmış olan uygulama sayesinde cihazı rootlamadan ekran videosu çekme özelliğini kullanabilirsiniz.

AZ Screen Recorder Nasıl Kullanılır

Biliyorsunuz ki root atılan android cihazlar garanti kapsamı dışına çıkmaktadır. Bu yüzde garanti kapsamı dışına çıkmayı göz almak istiyorsanız mutlaka AZ Screen Recorder No Root uygulamasını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Eğer hafızada yeterli depolama alanı mevcutsa sınırsız sürede video kaydedebilirsiniz. Android için geliştirilen ve apk 4.4.2 sürümü mevcut olan uygulama ile çekilen videolara watermark veya dijital imzalarda ekleyebiliyoruz.

AZ Screen Recorder No Root ile çekilen videoları durdurma ve istediğiniz yerden devam ettirme özelliğine sahiptir. Ekran videosu çekme sırasında kayıt işlemlerini android, mobil tablet ve bilgisayara bağlama gibi aktiviteler gerektirmiyor. Direkt olarak android lollipop işletim sistemi üzerinde yeni videolar oluşturabilirsiniz.

Rootsuz Ekran videosu çekme programı meteryal tasarıma sahip olup herkesi kullanabileceği türde tasarlanmıştır. Video çekimler esnasında video düzenleme, video çekme kalitesini ayarlayabilme ve diğer video kayıt seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Android rootsuz ekran videosu çekmek için oldukça başarılı yapıya sahiptir. Sesli video çekme ve çektiğiniz videoları yeniden izleme fırsatı sunmaktadır.

AZ Screen Recorder ile çektiğiniz videoları Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube gibi sosyal ağlarda videolarınızı paylaşabilirsiniz. Çekilen videolara arkaplan sesi ekleyebilir ve istediğiniz ses ile birlikte video kaydetme seçenekleri sunmaktadır. Ekranın hangi kısmının çekileceğiniz ayarladıktan sonra başlat tuşuna basarak video çekme işlemini başlatabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Camtasia Studio 10 Camtasia Studio 10
    TürkçeÜcretsiz378 MB
  • Nexshot Nexshot
    İngilizce44.16 MB