AZ Screen Recorder No Root

AZ Screen Recorder No Root

Versiyon/Sürüm1.0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiHecorat
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

AZ Screen Recorder No Root - Rootsuz Ekran Videosu Çekme

AZ Screen Recorder – No Root, android cihazlar için rootsuz ekran videosu kaydetme ve ekran görüntüsü alma uygulamasıdır. Android cihazlar için tasarlanmış olan uygulama sayesinde cihazı rootlamadan ekran videosu çekme özelliğini kullanabilirsiniz.

AZ Screen Recorder Nasıl Kullanılır

Biliyorsunuz ki root atılan android cihazlar garanti kapsamı dışına çıkmaktadır. Bu yüzde garanti kapsamı dışına çıkmayı göz almak istiyorsanız mutlaka AZ Screen Recorder No Root uygulamasını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Eğer hafızada yeterli depolama alanı mevcutsa sınırsız sürede video kaydedebilirsiniz. Android için geliştirilen ve apk 4.4.2 sürümü mevcut olan uygulama ile çekilen videolara watermark veya dijital imzalarda ekleyebiliyoruz.

AZ Screen Recorder No Root ile çekilen videoları durdurma ve istediğiniz yerden devam ettirme özelliğine sahiptir. Ekran videosu çekme sırasında kayıt işlemlerini android, mobil tablet ve bilgisayara bağlama gibi aktiviteler gerektirmiyor. Direkt olarak android lollipop işletim sistemi üzerinde yeni videolar oluşturabilirsiniz.

Rootsuz Ekran videosu çekme programı meteryal tasarıma sahip olup herkesi kullanabileceği türde tasarlanmıştır. Video çekimler esnasında video düzenleme, video çekme kalitesini ayarlayabilme ve diğer video kayıt seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Android rootsuz ekran videosu çekmek için oldukça başarılı yapıya sahiptir. Sesli video çekme ve çektiğiniz videoları yeniden izleme fırsatı sunmaktadır.

AZ Screen Recorder ile çektiğiniz videoları Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube gibi sosyal ağlarda videolarınızı paylaşabilirsiniz. Çekilen videolara arkaplan sesi ekleyebilir ve istediğiniz ses ile birlikte video kaydetme seçenekleri sunmaktadır. Ekranın hangi kısmının çekileceğiniz ayarladıktan sonra başlat tuşuna basarak video çekme işlemini başlatabilirsiniz.

202 kez indirildi

Benzer Programlar

 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Gom Cam indir
  trÜcretsiz25.2 MB
 • AZ Screen Recorder No Root HAKKINDA YORUM YAZIN