Camtasia Studio 10

Camtasia Studio 10

Versiyon/Sürüm10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu378 MB
ÜreticiTechSmith
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (378 MB)

Camtasia Studio 10 Ekran Videosu ve Görüntüsü Çekme

Camtasia Studio 10 indir, Türkçe ve ücretsiz ekran videosu kaydetme ve ekran görüntüsü çekme programı Windows 10 ve Windows 7 32 bit 64 bit için video düzenleme aracıdır.

Ekran videosu kaydetme konusunda en başarılı programlardan birisi olan Camtasia Studio 10 programıdır. Geniş video düzenleme seçenekleri sunan Windows 10 için uyumlu olan ekran videosu çekme yazılımıdır.

Camtasia Studio 10 sayesinde ekranınızın belirli bir bölümünün veya tamamının görüntüsünü HD kalitede video dosyaları ile kayıt gerçekleştirebiliyor. Program sayesinde hazırladığınız sunumlar içeirisnde videoları ve video rehberini profesyonelce hazırlamanıza yardımcı olur. Video kayıt işlemini tamamladıktan sonra kaydettiğiniz videolar için önizlemeler sunması ve çalışmalarınız hakkında fikirler sunması ekran videosu çekme ve video düzenleme konusunda ne kadar iyi bir yazılım olduğunu göstermektedir.

Video kayıtları esnasında mikrofonunuzdan çıkan sesleri kullanarak videolarınıza sesli anlatımlarda eklebilirsiniz. Çektiğiniz videoları Camtasia Studio 10’un detaylı video düzenleme araçlarıyla düzenleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra kaydettiğiniz videolara farklı ses kayıtlarıda ekleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Windows 10 ve Windows 7 32 bit ve 64 bit işletim sistemleriyle uyumlu olan programın videolara ses ekleme özelliği ile videolarınıza arkaplan müzikleri de ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio 10 Türkçe dil desteği ile kolay bir şekilde videolarınıza resim içerisinde ses efektleri, görüntü efektleri ve metin içerisinde yazı yazma gibi farklı efektler kullanarak videolarınıza renk katabilirsiniz. Ayrıca Camtasia Studio ile kaydettiğiniz videoları farklı formatlarda Windows bilgisayarınıza kaydetme ve yüksek kalitede videolar çekme gibi özelliklerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe olan program kalitesinden ödün vermeden düşük boyutta videolar kaydedebilir.

Camtasia Studio 10 Özellikleri

Camtasia Studio 10 en son sürümü
Türkçe dil desteği
Ücretsiz
Ekran videosu çekme
Ekran görüntüsü kaydetme
Windows 10 ve Windows 7 uyumlu
Video içerisine yazı yazma
Video efektleri resim efektleri ekleme

  Benzer Programlar

 • XRecorder APK indir XRecorder APK indir
  ingilizceÜcretsiz15.9 MB
 • Xeoma Xeoma
  İngilizceÜcretsiz61.00 MB
 • Camtasia Studio 10 HAKKINDA YORUM YAZIN  Camtasia Studio 10 Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   windos 7 diyo indiriyom windos 10 mus niye 7 yazıyo orda