Screenpresso

Screenpresso

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.6.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.10 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12.10 MB)

Masaüstü Ekran Görüntü Yakalama

Screenpresso indir, Bir çeşit Windows ekran yakalama programı olarak kullanılmaktadır. Screenpresso son derece kullanışlı ve basit bir programdır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış özel bir programdır. Masaüstü bilgisayarınızda kullanabildiğiniz gibi laptoplarınız üzerinde de rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür.

İndirme işlemi sona erdikten hemen sonra kullanabileceğiniz program hemen her yaştan kullanıcı için uygundur. Dolayısıyla kısa sürede çözüp bilgisayarınızdan istediğiniz ekran görüntüsünü yakalayabilmeniz mümkündür.

Screenpresso Nedir?

Screenpresso ekran yakalama programı, masaüstü bilgisayarınızdan ya da laptopunuzdan almak ve kaydetmek istediğiniz herhangi bir görüntüyü kayıt altına alabilmektedir. Anlık görüntü kaydedebilen bu program, tam ekran olarak size geri vermektedir.

Yalnızca ekran görüntüsü almayan Screenpresso aynı zamanda video kaydetme özelliğine de sahiptir. Bilgisayarınızda ne yapıyorsanız kayıt altına alabilir, HD olarak izleyebilirsiniz. Daha çok oyun ve program tarifleri için kullanılan Screenpresso, binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Screenpresso Özellikleri

Screenpresso,  görsel anlatımlar ve sunumlar hazırlamak isteyenler için ideal bir programdır. Hem duran hem hareket eden tüm işlemleri kayıt altında aldığı için adım adım açıklama yapabilme fırsatı sunmaktadır.

Ekran fotoğrafı aldıktan sonra karşınıza çıkan resmi düzenleyebilme fırsatı sunan program çeşitli özelliklerde düzenleme araçları vermektedir. İstediğiniz ölçülerde kırpma, dilediğiniz şekilde boyutlandırma yapabilmenizi mümkün kılmaktadır. Bunun yanında yakaladığınız görüntünün üzerine işaretler, resimler, konuşma bulutları ekleyebilme şansınız da bulunmaktadır. Dilediğiniz noktayı bulanıklaştırıp resmin herhangi bir noktasında renk değişikliği yapabilme şansınız vardır.

    Benzer Programlar

  • Camtasia Studio 10 Camtasia Studio 10
    TürkçeÜcretsiz378 MB
  • Nexshot Nexshot
    İngilizce44.16 MB