XRecorder APK indir

XRecorder APK indir

Versiyon/Sürüm1.2.3
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu15.9 MB
ÜreticiRockCat Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Ekran Kaydedici Ekran Video Kayit XRecorder Uygulaması

Ekran kaydedici ekran video kaydedici- XRecorder APK indir; bir ekran görüntüsünü video şeklinde kaydedebilmenizi sağlayan uygulamadır. Uygulama; tüm video türlerini desteklemektedir. Ekran görüntüsündeki kalitenin de üst seviyede olduğu uygulamada, kayıt süresi sınırsızdır.

Android tablet ya da cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamada geri sayım sayacı ile video kaydetmeye başlayabilirsiniz. Yüzer pencere seçeneği ile de dondurmak ve fotoğrafını almak istediğini anı durdurabilirsiniz.

XRecorder APK uygulamanın video kaliteleri konusunda kendine özel ölçütleri bulunmaktadır ve kaliteyi kendiniz belirleyebilirsiniz. 240P, 720P, 1080P gibi farklı seçenekleri olan uygulamada dış aktarımı isterseniz Full HD şeklinde de seçebilirsiniz. Hızlı, kolay ve kaliteli ekran videosu isteyenler için uygun bir uygulamadır.

Xrecorder ekran kaydetme uygulamaları arasında en çok tercih edilen kolay kullanımlı uygulamalardan birisidir. Mobil cihazlarınızda  ne tür işlev yapıp kaydetmek için en ideal uygulamalardan birisidir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=videoeditor.videorecorder.screenrecorder&hl=tr&gl=US

XRecorder ekran kayıt Edici Uygulaması

    Benzer Programlar

  • GoPro Quik: Video Editor indir GoPro Quik: Video Editor indir
    İngilizceÜcretsiz135M
  • Keepvid indir Keepvid indir
    İngilizceÜcretsiz10.6M
  • XRecorder APK indir HAKKINDA YORUM YAZIN