Nexshot

Nexshot

Versiyon/Sürüm1.9
Lisans4
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.16 MB
ÜreticiNexthon
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.16 MB)

Masaüstü Ekran Video Çekme ve Görüntü Alma

Nexshot indir, Windows alt yapısına sahip bilgisayarlarda pc lerde ekran görüntüsü alma video çekme programıdır. Kullanıcıların ekranda bulunan herhangi bir görüntüyü kayıt altına almasını sağlayan özel bir kayıt programıdır. Kısa sürede hızlı hizmet veren ve bu özelliği ile diğer pek çok ekran kaydetme programından daha iyi durumda olan Nexshot, binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Windows işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan program, ekranda oyun oynarken video ile kayıt altına almanıza yardımcı olmaktadır. Bu esnada herhangi bir kareyi fotoğraf olarak bulundurmak isterseniz yine ekran kaydetme ve ekran video çekme alma ile kolayca yapabilirsiniz.

Nexshot

Nexshot, ekran videosu çekme kayıt programı kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Ayarlarından kendinize özgü düzenlemeler yaparak özelleştirme şansınızı kullanabilmeniz mümkündür. Saniyeler içerisinde ekranı kaybetmeden kolayca kayıt altına alabilir, basit şekilde düzenlemenizi yapabilirsiniz.

Programın kendi için açmış olduğu klasörde tüm kaydedilen dosyaları bulabilmek mümkündür. Videolar, fotoğraflar bu klasör üzerinden kolayca elde edilebilmektedir. Windows işletimine sahip olan masaüstü bilgisayarınızda ya da laptopunuzda yaptığınız tüm ekran hareketlerini adım adım kayıt altına alabilir dilerseniz video dilerseniz fotoğraf olarak klasörde depolayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • XRecorder APK indir XRecorder APK indir
    ingilizceÜcretsiz15.9 MB
  • Xeoma Xeoma
    İngilizceÜcretsiz61.00 MB
  • Nexshot HAKKINDA YORUM YAZIN