Nexshot

Nexshot

Versiyon/Sürüm1.9
Lisans4
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.16 MB
ÜreticiNexthon
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.16 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Masaüstü Ekran Video Çekme ve Görüntü Alma

Nexshot indir, Windows alt yapısına sahip bilgisayarlarda pc lerde ekran görüntüsü alma video çekme programıdır. Kullanıcıların ekranda bulunan herhangi bir görüntüyü kayıt altına almasını sağlayan özel bir kayıt programıdır. Kısa sürede hızlı hizmet veren ve bu özelliği ile diğer pek çok ekran kaydetme programından daha iyi durumda olan Nexshot, binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Windows işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan program, ekranda oyun oynarken video ile kayıt altına almanıza yardımcı olmaktadır. Bu esnada herhangi bir kareyi fotoğraf olarak bulundurmak isterseniz yine ekran kaydetme ve ekran video çekme alma ile kolayca yapabilirsiniz.

Nexshot

Nexshot, ekran videosu çekme kayıt programı kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Ayarlarından kendinize özgü düzenlemeler yaparak özelleştirme şansınızı kullanabilmeniz mümkündür. Saniyeler içerisinde ekranı kaybetmeden kolayca kayıt altına alabilir, basit şekilde düzenlemenizi yapabilirsiniz.

Programın kendi için açmış olduğu klasörde tüm kaydedilen dosyaları bulabilmek mümkündür. Videolar, fotoğraflar bu klasör üzerinden kolayca elde edilebilmektedir. Windows işletimine sahip olan masaüstü bilgisayarınızda ya da laptopunuzda yaptığınız tüm ekran hareketlerini adım adım kayıt altına alabilir dilerseniz video dilerseniz fotoğraf olarak klasörde depolayabilirsiniz.

135 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Screenpresso Screenpresso
  TürkçeÜcretsiz12.10 MB
 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Nexshot HAKKINDA YORUM YAZIN