Wise Force Deleter

Wise Force Deleter

Versiyon/Sürüm1.25
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.42 MB
ÜreticiWiseCleaner
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.42 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Wise Force Deleter Silinemeyen Dosyaları Silme Programı

Windows bilgisayarda yüklü ama kaldıramadığınız programları kolaylıkla kaldırabilmenizi sağlayan yardımcı programdır. Silemediğiniz programları kolaylıkla kaldırıp tüm çöp dosya kalıntılarını sistemden silmektedir. Ücretsiz Windows işletim sistemi programıdır.

Programları Kolaylıkla Kaldırın!

Bilgiyarda ki programları, oyunları, dosyaları ve diğer çeşitli yüklü olan yazılımları tek hamleyle silen programdır. Sistemde dosya kullanımını durdurup karşınıza çıkan engelleri yok eder. Paylaşım durumu, erişim izni ve yasaklarını, disk koruma ve diğer aktivitelerin yönetimini Wise Force Deleter programıyla sağlayabilirsiniz. Dosyaları kaldırma durumlarında ortaya çıkan hata süreçlerini en kısa zamanda çözümlemektedir. Artık dosyaların silinmesini kolaylıkla sağlayıp Windows uyarı mesajlarından da kurtulabilirsiniz.

Kalıcı Dosya Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Wise Force Deleter Silinemeyen Programları Kaldırma Programı ile kolay kullanım ara yüz ekranı sayesinde ihtiyaç duyduğunu kaldırma ve silme işleminde kolaylıkla yapın. Programın içeriğinde yer alan seçenekler kısmından sileceğiniz dosyayı seçip kalıcı olarak sil butonuna basmanız yeterli olacaktır. Çalışırken herhangi bir problem yada yavaşlık meydana getirmeyen programla tüm delete aktivitelerini Wise Force Deleter dosya silme programı ile tamamlayabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

119 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Wise Force Deleter HAKKINDA YORUM YAZIN