AllDup

AllDup

Versiyon/Sürüm4.0.23
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.40 MB
ÜreticiMichael Thummerer
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.40 MB)

AllDup Windows Aynı Dosya Bulma Programı

AllDup indir, Windows işletim sistemine sahip cihazlar için özel hazırlanmış programlardan bir tanesidir. Sabit diskleriniz üzerinde bulunan çift dosyalarınızı keşfetmenize yardımcı olan program, bulduktan sonra belli bir düzene sokmanızı mümkün kılmaktadır.

Bilgisayarlarda sık sık karşılaşılan aynı dosya sıkıntısı hem cihazın hafızasını zorlamakta hem de daha yavaş çalışmasına neden olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken çift dosyaları bulabilecek eş dosya programı indirmektir. Eş dosyaları bulup düzenlemek, bilgisayar kullanımını çok daha kaliteli bir hale sokmaktadır.

AllDup Nedir?

AllDup, eş dosya programı hızlı algoritması sayesinde benzer programlardan kurtulmanıza yardımcıdır. Keşfedip daha sonra ortadan kaldırması yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Bilgisayarınızda var olduğundan haberiniz dahi olmayan çift sayıda dosyalar bu program sayesinde gün yüzüne çıkabilecektir.

Aramaları filtreleme seçeneği sunan AllDup programı hangi kıstaslarda arama yapacağınızı size bırakmaktadır. Tercihinize bağlı olarak dilediğiniz sınırlama üzerinden dosyalarınızı ayırt edebilirsiniz.

AllDup Özellikleri

AllDup; tarihsel açıdan, öznitelikler bakımından ve uzantısı aynı olan dosyaları keşfetmektedir. Çoklu arama özelliği ile birkaç dosyayı bir arada arayabilme avantajı bulunmaktadır. Üstelik müzik ve video dosyalarını da ayrı olarak keşfedebilmektedir.

Sınırsız sayıda dosya arama özelliği bulunan programın aynı zamanda zaman ayarı da bulunmaktadır. Aramayı başlatıp durdurmanız gerekirse kaldığınız yerden devam edebilmeniz için şans tanımaktadır.

Tüm işlemler için detaylı log dosyası oluşturan AllDup, dahili görüntüleyici için de uygundur.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • AllDup HAKKINDA YORUM YAZIN