IObit Unlocker

IObit Unlocker

Versiyon/Sürüm1.1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.38 MB
ÜreticiIObit
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.38 MB)

Bilgisayarlarınızdan Silinmeyen Dosyaları Silme Programı

IObit Unlocker indir, silmekte zorlanılan dosyaları tek seferde hızlı şekilde silmeye yardımcı olan Windows programıdır. Bilgisayarınızda herhangi bir dosyayı silmek istediğinizde karşınıza; dosyaya ulaşılamıyor ya da erişim engellendi gibi yazılar gelebilmektedir. Bu gibi yazıları gördüğünüzde silme konusunda pes etmek yerine IObit Unlocker programını indirebilirsiniz. Programa Türkçe olarak silinmeyen dosyaları silme programı da denilmektedir.İndirdiğiniz gibi kolayca kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde ihtiyacınız olan temizliği derinlemesine yapmış olursunuz.

IObit Unlocker windows , bu dosya başka bir program tarafından kullanılıyor uyarısında da devreye girebilen bir uygulamadır. Kilitlenmiş olan dosyaları cihazınızda bulundurmak istemediğinizde rahatlıkla uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

IObit Unlocker Nedir?

IObit Unlocker için silinmeyen dosyaları silme programı tanımı yapılabilmektedir. İndirme işlemini kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamayı mobil marketinizde bulabilirsiniz. Kendi sabit mobil marketinizde olduğu gibi cihazınıza daha sonra indirdiğiniz mobil marketlerde de yer alan bir uygulamadır.

Kurulumu da son derece basit olan uygulama kendini sağ tık menüsüne kaydedecektir. Bu sayede silmek istediğiniz her ne varsa sağa tıkladığınızda karşınıza uygulama da çıkmış olacaktır. Bir dosya temizleme uygulaması ne kadar pratik olursa IObit Unlocker programı da bir o kadar pratik şekilde kullanılabilmektedir.

IObit Unlocker Özellikleri

IObit Unlocker, Türkçe dil desteği bulunduran bir uygulamadır. Kullanım konusunda pek de zorluk çıkarmayan uygulama dil desteği sayesinde basit şekilde anlaşılabilmektedir. Bunun için kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu söylemek doğru olmaktadır.

Ayarlar menüsüne geldiğinizde uygulamanın görüntülü, resimli şekilde anlatıldığını görebilirsiniz. Buradan güncelleme kontrolü yapabilir, teknik destek alabilirseniz daha kısa sürede kullanılabilirsiniz. Basit bir uygulama olmasına karşın kimi zaman aksaklıklar, merak edilen sorular doğabilmektedir. Bu gibi bir durumda uygulamanın kendinden yardım almak da büyük bir avantaj olarak kabul edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • IObit Unlocker HAKKINDA YORUM YAZIN