MiniTool Partition Wizard

MiniTool Partition Wizard

Versiyon/Sürüm11
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu52.8 Mb
ÜreticiMiniTool
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (52.8 Mb)

MiniTool Partition Wizard Disk Kurtarma Yazılımı

MiniTool Partition Wizard indir, ücretsiz indirip Windows bilgisayarınızın sabit diskini yönetme, disk kurtarma ve disk bölme programını Türkçe kullanabilirsiniz.

MiniTool Partition Wizard Free Edition programı, bilgisayarınızda bulunan sabit diskleri çok kolay bir şekilde yönetebilmek için geliştirilmiştir. Ücretsiz indirebileceğiniz ve Türkçe dil desteği bulunan MiniTool Partition Wizard programı ile disk bölme programı ile disk bölümlendirmesi yapabilirsiniz.

Ücretsiz bir araç olarak karşımıza çıkan MiniTool Partition Wizard programı kolay kullanımı ve işlevsel yapısı ile kullanıcıların dikkati çekmektedir. Türkçe disk bölme ve disk yönetimi işlemleri yapabilen program sayesinde birçok disk yönetimi işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

MiniTool Partition Wizard Kullanımı

Sabit disklere format atma
Disk yönetimi
Disk bölme programı
Türkçe dik etiketini değiştirme
Disk verilerini geri kurtarma
Disk güvenliği için tarama yapma

Eğer bilgisayarınıza bulunan diskleri daha kolay ve güvenli bir şekilde yönetmek istiyorsanız MiniTool Partition Wizard Free Edition programını indirmenizi tavsiye ediyorum. Disklerin özetlerini inceleme ve işlem yapmak için MiniTool Partition programı en iyi programları arasında yer alıyor.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • MiniTool Partition Wizard HAKKINDA YORUM YAZIN