Defraggler

Defraggler

Versiyon/Sürüm2.21.993
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.1 Mb
ÜreticiPiriform
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.1 Mb)

Defraggler Windows Disk ve Dosya Birleştirme

Defraggler indir, Windows’da disk dosyalarını birleştirme ve disklerin performansını artırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe disk birleştirme programıdır.

CCleaner ve Recuva’nın geliştirici Piriform tarafından geliştirilen Defraggler programı ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle indirip kullanabileceğiniz dosya birleştirme programıdır.

Windows Disk birleştirme progamı sayesinde belirlediğiniz dosyaları birleştirme yapabilirsiniz. Hızlı ve basit kullanımı sayesinde tüm kullanıcıların dosya kurtarma ve dosya birleştirme programı olarak kullanabilirler.

Defraggler Türkçe dil desteği olan Defraggler ücretsiz olan bir programıdr. Program ile dilerseniz ayarlarınız bir sistem dosyasına (.ini) kayıt edebilmektedir. Türkçe kullanımı sayesinde birçok özelliği ve dosyaları diskin sonuna taşıma gibi özelliklerini kullanabileceksiniz.

Defraggler Windows disk birleştiricisi’ne ihtiyacınız olmadan disk birleştirme ve dosya birleştirme konusunda oldukça başarılı bir Windows programı olduğunu söyleyebilirim. Defraggler ile uygulama dosyaları (EXE) bir belleğe kopyalayıp taşınabilir aygıtlarınızda direkt olarak çalıştırabilir ve birleştirme işlemimi aygıt üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • MiniTool Partition Wizard MiniTool Partition Wizard
    TürkçeÜcretsiz52.8 Mb
  • Defraggler HAKKINDA YORUM YAZIN