Free Opener

Free Opener

Versiyon/Sürüm2.5.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu24.8 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (24.8 MB)

Free Opener Windows Dosya Formatı Açma Programı

Free Opener indir, Windows bilgisayarlarda 400’den fazla dosya formatını Free Opener programında açabileceğiniz ücretsiz dosya formatları açma programıdır.

Free Opener programı sayesinde bilgisayarınıza birden fazla program yüklemenize gerek kalmıyor. Bir çok dosya formatını göstermesini ve düzenleme yapabilmenize olanak tanıyor. Ücretsiz dosya formatı açma programı gelişmiş kullanıcılar için yeterli düzeyde alternatif format açma seçeneklerine sahip olmasa da 80’den fazla dosya formatını gösterebilmektedir.

Windows Dosya formatlarını açabilmenin yanı sıra temel düzeydeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için düzenleme yapabilme olanağıda sunmaktadır. Free Opener Windows programının desteklediği dosya formatları arasında en çok dikkat çekenler ise; PSD, BMP, GİF, JPG, JPEG, PNG, TİF, TİFF, PPT, PPTX, PPS, AVİ, FLV, MİD, MKV, MP3, MP4, MPEG, MPG, MOV, WAV, WMV, 3GP, FLAC, DOC, DOCX dosya formatı ve daha fazlasını desteklemektedir.

En iyi Windows programları listesinde yer alan Free Opener programını ücretsiz indirip dosya formatları açma programı olarak kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • MiniTool Partition Wizard MiniTool Partition Wizard
    TürkçeÜcretsiz52.8 Mb
  • Free Opener HAKKINDA YORUM YAZIN