Wise Disk Cleaner Free

Wise Disk Cleaner Free

Versiyon/Sürüm9.2.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu4.97 MB
ÜreticiWiseCleaner
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.97 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Wise Disk Cleaner Ücretsiz Bilgisayar Dosya Temizleme Programı

Bilgisayarınızda gereksiz yer kaplayan dosyaları temizleme aracını son sürümünü  olan Wise Disk Cleaner ile bilgisayarların daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Gereksiz kullanılmayan dosyalardan kurtulma zamanı. Bu ücretsiz kullanımı kolay olan yazılımdan faydalanarak bilgisayarınızdaki eski dosyaları, gereksiz dosya silme işlemini yaparak bilgisayarınız 2 kat daha performanslı çalışacaktır.

Wise Disk Cleaner Free2

Wise Disk Cleaner Free

Disk Cleaner kullanım arayüzü kullanılabilir olan her seviyede ki kullanıcının sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlar. Gereksiz kayıt defterlerini, kullanımda olmayan gereksiz yer kaplayan dosyaları silme görevini en iyi şekilde üstlenir. Bilgisayarınız böylelikle en iyi perfonmansa kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayara zarar veren ve gereksiz yere durmadan çalışıp bilgisayarımızın performansını düşüren kötü yazılımları yok etmek için Wise Disk Cleaner Free programını kullanarak kurtulabilirsiniz.
Türkçe bilgisayar hızlandırma ve temizleme programı ile ücretsiz olarak bilgisayarınızın performansını yenileyecek ilk günkü hızına kavuşacaksınız.

Tek tıklama ile tüm gereksiz dosyalardan bilgisayarınızı arındırır. Artık bilgisayarınızın hızında gözle görülür bir perfonmans artışı görebilirsiniz. Wise Disk Cleaner Free Tamamen ücretsiz ve TÜRKÇE  olması kullanıcıların daha çok tercih etmesini sağlıyor. Değerli kullanıcılarımız programı iyi günlerde kullanmanız dileklerimizle.

Programın Kullanım ve incelemesi

Bilgisayar kullanıcılarının en çok tercih ettiği bilgisayarda yer alan gereksiz dosyaları silip temizleme programı sayesinde sistemin performansını artırarark daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Video çekiminde programı nasıl yüklemeniz gerektiğini ve içeriğinde hizmet veren butonların ne işe yaradığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımızın video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilmesini sağlayan videoyu izleyin.

Wise Disk Cleaner Free Programı Ekran Görüntüsü

304 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CCleaner (Android) indir CCleaner (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.5 MB
 • AppBlock Performans Artırıcı AppBlock Performans Artırıcı
  İngilizceÜcretsiz1.2.2
 • Android Hızlı Sarj indir Android Hızlı Sarj indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz2 MB
 • CM Security indir CM Security indir
  TürkçeÜcretsiz55 MB
 • Wise Disk Cleaner Free HAKKINDA YORUM YAZIN