WinZip

WinZip

Versiyon/Sürüm20.0 (Windows)
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu132 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (132 MB)

Dosya Sıkıştırma Zipleme Programı

Winzip indir, Windows bilgisayarlara olmazsa olmaz programlar arasında yer alan dosya sıkıştırma programı Türkçe ücretsiz sürümü ile sizlere hizmet vermektedir. Bilgisayardaki dosyaları sıkıştırıp daha fazla alan açılmasına yardımcı olan bir programdır. Dünya üzerinde büyük yankı yapmış yazılım en popüler dosya sıkıştırma programı ücretsizdir. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan WinZip yazılım eski bir dosya sıkıştırma yazılımıdır.

WinZip logo

WinZip uygulaması ile bir çok dosyalarınızı,klasörleri,videoları,müziklerinizi ve fotoğraflarınızı sıkıştırarak bilgisayarınızı üzerinde az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Bir çok dosya uzantılarıyla sorunsuz çalışır ve bilgisayarınızın disklerini boşaltarak rahat çalışmasını sağlar. Çalışabildiği dosya türlerini sayacak olursak; XXencode (.xxe), MIME (.b64, .mim), BinHex (.bhx, .hqx),Disc Image (.img, .iso), Compress (.tz, .z), UUencode (.uu, .uue),WinZip .zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar, GZIP (.gz, .taz, .tgz), LHA/LZH (.lha, .lzh), Cabinet (.cab), ve BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2) dosya uzantılarıyla herhangi bir sorun sezdirmeden çalışma faaliyeti göstermektedir.

Dosya Sıkıştırma Arşivi internet üzerinde eşinizle dostunuzla paylaşımlarda bulunacağız vakit sizlere güvenli bir şekilde paylaşımda bulunmanızı sağlar. E-posta yollarken veya gmail gönderirken bilgisayarınızın disklerinde ve gönderim MB düşürmek için verilerinizi sıkıştırarak daha kolay bir şekilde de gönderebilmenizi sağlar. Windows Entegrasyonu, web ortamı sağlamak için dosya format desteği ile bir çok kolaylık sağlayabilmektedir. Arşiv oluşturur ve verilerinizi şifrelendirerek güvenli bir paylaşım sunar.

WinZip Dosya Şıkıştırma Özellikleri

 • Verilerinizi arşivlemenizi sağlar.
 • Dosyalarınızı şifrelendirerek güvenli hale getirir.
 • Diskinizde boş alan kazandırmayı sağlar.
 • Güvenli paylaşımı yaparak aklınızda soru işaretleri kalmaz.
 • Bir çok uzantıyla gerçek zamanlı çalışır.
 • Dosya türü ayırt etmeksizin çalışabilme faaliyeti gösterir.
 • Dosyaları sıkıştırıp e-posta yoluyla güvenli bir şekilde yollar.

WinZip Dosya sıkıştırma programı Windows işletim sistemleriyle kolay bir şekilde uyum sağlayabilmiş olan yazılım küçük fotoğraflarınızı gösterimini sağlar. Otomatik sıkıştırma seçenekleriyle hızlı bir şekilde sıkıştırmayı tamamlar. Küçük resim olarak göstererek sıkıştırılmış olan resimlerinizi açmadan hangi fotoğraf olduğunu görebilirsiniz. LZMA adlı sıkıştırma methoduyla çalışır. Bir çok kişiselleştirebilme imkanıyla da dosyalarınızı şifrelendirebilirsiniz. Böylelikle yazılımın ne kadar güvenli ve sağlam bir çalışma aktivitesi gösterdiğini görebilmektesiniz.

Microsoft Live Hotmail, Gmail, Microsoft Outlook ve Yahoo! gibi büyük firmaların yazılımlarına uyum sağlar ve arşivleme işlemi yapmanızı sağlar. Çevirimiçi aktivitesiyle çalışabilen ZipSend uygulamasını da kullanabilirsiniz. ZipSend ise nerdeyse 2GB gibi büyük bir alan sunara dosya sıkıştırma desteğini sağlar.

WinZip ile bilgisayar depolama yerinde çok fazla hafıza yeri kaplayan dosyalarınızı sıkıştırma işlemi yaparak hem alandan fayda sağlıyoruz hemde dosyaların güvenliğini daha üst seviyeye çıkarabiliyoruz. Zipleme sıkıştırma programının kurulum sırasında çekilen ekran görüntülerini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımız ücretsiz ve son sürüm paketini hemen indir butonuna tıklayarak indirebilir ve windows uyumlu olduğunu da belirtelim.

Değerli kullanıcılarımıza keyifli zamanlar dileriz ve www.indirson.com ekibine sorunlarınızı şikayetlerinizi bildirmekten çekinmeyin.

WinZip Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Udf İndir Udf İndir
  TürkçeÜcretsiz541 Kb
 • Bandizip Bandizip
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz4.69 MB