WinToFlash

WinToFlash

Versiyon/Sürüm1.4.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu32.55 MB
ÜreticiNovicorp
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (32.55 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

WinToFlash Flash Disk Oluşturma Format Programı

Bilgisayarımız sisteminde yeni bir disk oluşturarak önemli verilerinizi bu diske WinToFlash ile kayıt edebilirsiniz. Windows kurulum belleği hazırlayabilir CD ve DVD içinde bulunan dosyaları diske atabilirsiniz ve en önemlisi Flash bellek format atma olanağı sağlamaktadır.. DVD ve CD’lerin çizilme oranı bildiğimiz üzere çok yüksek ve çizildiğinde sürücümüz içinde ki bilgileri okumakta güçlük çekiyor. Bu tip sorunların yaşanmaması için hemen devreye WinToFlash programı son sürümü ile sizlere yardım ediyor.

DiskDigger1

WinToFlash

CD ve DVD sürülerini artık bir kenara bırakın. Misal bir windows kurulum gerçekleştireceğiz bunu dvd ve cd yardımı ile yapmıyoruz bu uygulama sayesinde herhangi bir sürücüye gerek duymadan kurulumu gerçekleştiriyoruz. Bu sayede windows kurulumu daha hız bir şekilde gerçekleşiyor.

WinToFlash ile CD ve DVD kullanmanız taşımanız veya meydana gelebilecek çizik kazalarıda sona eriyor. Hal böyle olunca hem verilerimiz daha güvenli bir şekilde duruyor hemde yapacağımız işlemleri hızlı bir şekilde sağlıyor.

Çoklu dil paketi desteği sayesinde WinToFlash önyüklenebilir USB oluşturma programını Türkçe olarak da hizmetinden faydalanabiliyoruz. Basit kullanımı sayesinde her seviyedeki kullanıcı kolay bir şekilde kullanabilecek.  Windows Xp, vista, windows 7 ve diğer işletim sistemlerinin kurulum sırasında CD ve DVD dosyasında bulunan paketleri bu yazılıma önyükleme yaparak daha hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarımıza iyi günler diler.

Programın Kullanım Videosu

En iyi bellek oluşturucu programı sayesinde tüm kullanıcılar bilgisayarlarına bellek oluşturup kullanabilmeniz için büyük imkanlar tanıyor. WinToFlash programı bilgisayarınıza nasıl yüklemeniz gerektiğini anlatan videoyu izleyerek sağlıklı kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımın içeriğinde verdiği hizmetleri rahatlıkla görebilmeniz ve rahat bir kullanım aktivitesi gerçekleştirebilmeniz adına mutlaka videoyu izleyin.

WinToFlash Programı Ekran Görüntüsü

518 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Express Burn Express Burn
  enÜcretsiz0,86 MB
 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • WinToFlash HAKKINDA YORUM YAZIN