WinRAR

WinRAR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm5.31
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.7 MB
Üreticiwin.rar GmbH
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.7 MB) Mac için indir

WinRAR Dosya Sıkıştırma Programı

WinRAR dosya sıkıştırma programı indir, Bir bilgisayarda olması gereken ilk yüklenmesi gereken program olarak bilinen WinRAR, sıkıştırılmış bütün dosyaları açmak için kullandığımız popüler dosya sıkıştırma programıdır. Bu programı ilk yüklememiz gerekiyorki internet üzerinden indirlen  sıkıştırılmış dosyaları açıp diğer programları yükleyebilelim.

WinRAR

WinRAR, bir çok dosya uzantısını tanımakta ve rahatlıkla bütün dosyaları açma gücüne sahip bir dosya sıkıştırma açma programıdır. Hem bilgisayarınxda bulunan  dosyalarınızı ister şifreli ister normal bir şekilde sağlıklı olarak sıkıştırır  bir arşivleme oluşturabilmektedir.

Winrar, RAR, ZIP, CAB, UUE, ISO, BZIP2, 7-Zip, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, gibi uzantılı dosyaları rahatlıkla tanımakta olan Winrar, sizlerin bilgisayarlarında farkında olmadan ön büyük yardımcınız konumunda olan başta gelen programlardan birisidir.

Dosya sıkıştırma algoritmasnı en iyi şekilde kullanan program olabildiğince dosyalarını küçültmekte ve e en küçük boyutlu hale getirerek bilgisayarınız belleğini daha çok yer kazandırmakta ve bilgisayarınızın performansını hızlandırmaktadır.

WinRAR özellikle ses ve film dosyaları konusunda şıkıştırma dosya küçültme işlemlerini yaparken hiçbir şekilde kalite üzerinde oynamadan düşürmeden olduğu gibi küçültmektedir. Windows gezgini sayesinde  sürükle bırak sistemi ile de rahatlıkla Winrar ı kullanabilirsiniz.

Programın özellikleri arasında dosyalarınızı parçalayıp zipleme imkanı olmaktadır. 1000 mb bir dosyanızı 200mb şeklinde 5 eşit parçaya bölerekte sıkıştırma işinizi yapabilirsiniz. Bozuk dosyalarınızı onarma gibi bir özelliğe de sahip bir programdır.

WinRAR dosyası sistem gücünü orta halde kullanara bilgisayarınızın hızını çok düşüermeden orta seviyede çalışan uyumlu bir programdır.Sistem gücünüz yüksek ise bir kaç winrar işini bir anda yapma şansınızda bulunmaktadır.

Tüm Dünya tarafından popüler olarak kullanılan program işinde başarılı kullanıcılara tam destek veren  ve popüler olmayı hak eden bir programdır.

WinRAR Özellikleri

 • Büyük dosyaları küçülme özelliğine sahiptirç
 • Özel şıkıltırma algoritması multümedya  dosyaları için
 • CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR,ISO, Z, 7Z, RAR ve ZIP 2.0 destekleme özelliği
 • NTFS dosya desteği güvenliği sağlar
 • Windows arayüzü klasiktir ve komut satırını kullanıcıya bir arada sunma
 • Sınırsız büyüklükteki dosyaları sıkıştırma ve açma
 • Türkçe Dil Desteği

Dosya Zipleme Sıkıştırma Programı bilgisayarınızda ve çeşitli alanlarda güvenlik şekilde dosyalarınızı saklama ve yedekleme işlemini yaptığınız esnada sıkıştırma yöntemini izleyerek hem daha az yer kaplamasını sağlayın. Hemde şifreli koruma yöntemi ile dosyalarınıza hiç kimsenin ulaşmaması için gereken adımları takip edin. En popüler dosya sıkıştırma programı olarak tüm kullanıcıların bilgisayarlarında yer alan yazılım ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Winrar sıkıştırma programının 2016 güncellemesiyle bir çok yepyeni detaylı sıkıştırma eklentileri eklenmiş ve yeni özellikleriyle kullanıcılarına daha profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

WinRAR Programı Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsünü inceleyip program hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

793 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Udf İndir Udf İndir
  TürkçeÜcretsiz541 Kb
 • Bandizip (Türkçe) Bandizip (Türkçe)
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz4.69 MB
 • WinZip WinZip
  İngilizceDeneme Sürümü132 MB
 • IZArc IZArc
  enÜcretsiz3.7 MB
 • WinRAR HAKKINDA YORUM YAZIN  WinRAR Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. hamza dedi ki:

   winrar ucretsiz wındows 8 tabletime indir yaptım kullaniyorum tessekurler