Video Capture

Video Capture

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu773 KB
ÜreticiFreez
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (773 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Video Capture Ekran Görüntüsü Çekme ve Kaydetme

Bilgisayarlarında çeşitli ekran görüntüleri yakalamak ya da ekran kayıtları almak isteyen bilgisayar kullanıcıları için üretilmiş Video Capture bir tür ekran görüntüsü yakalama ve kaydetme yazılımı olan bu program tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Freez Screen Video Capture sayesinde ekran görüntüleri alınırken mikrofon ile ses kaydedip üstüne ekleyebilme imkânı bulunmaktadır. Dileyen kullanıcılar bilgisayarlarında çalan her türlü sesi de yine Freez Screen Video Capture ile ekran görüntülerine ya da kayıtlarına ekleyebilirler. Ekran görüntüsü yakalama ve kaydetme yazılımları içerisinde kolay sunum videoları hazırlanmasına fırsat veren özellikleri ile program rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarmıştır.

Video Capture Programının Özellikleri

Video Capture programda ekranın bir bölümünün kayıt altına alınabileceği gibi tamamının da çekilmesi mümkün olmaktadır. Farklı durumlarda yalnızca fare imlecinin etrafında bulunan alanda kaydedilebilmektedir. Kaydedilen tüm dosyalar AVI formatı ile bilgisayarda depolanabilir. Kısayol tuşları belirlenerek ekran kaydı alma, durdurma ve yeniden başlatma gibi pek çok fonksiyonun sadece birer tuş ile halledilebilmesi de mümkündür. Bu sayede kullanıcılar kayıt işlemlerini hızlıca tamamlayabilirler.

Free Video Capture Nasıl Kurulur?

Programın exe dosyası internetten indirildikten sonra indirme yönergeleri takip edilerek kısa sürede bilgisayara kurulumu gerçekleştirilebilmektedir.

Screen Video Capture Nasıl Kullanılır?

Program ile ekran kayıtları yapıldıktan sonra bilgisayara kaydedilmeden önce ses ve video ayarları düzenlenebilmektedir. Program sayesinde hem video hem de ses dosyalarında çeşitli CODEC’ler üzerinden çalışılabilmektedir. Yakalanan ekran kayıtları üzerinde düzenleme gerekiyorsa bu işlemler gerçekleştirildikten sonra birkaç tıklama ile bilgisayarlara depolanabilmektedir. Action ekran videosu çekme programları arasında ön sıralarda yer alan  bir programdır.

210 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AZ Screen Recorder No Root AZ Screen Recorder No Root
  İngilizceÜcretsiz
 • D3DGear indir D3DGear indir
  İngilizceÜcretsiz31 MB
 • Super Webcam Recorder Super Webcam Recorder
  İngilizceÜcretsiz2.67 MB
 • Canlı Yayın Programı Open Broadcaster Canlı Yayın Programı Open Broadcaster
  enÜcretsiz8.0 Mb
 • Video Capture HAKKINDA YORUM YAZIN