Ventrilo Client

Ventrilo Client

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.0.8
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.61 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.61 MB)

Ventrilo Client Online Toplu Grup Sohbet Programı

Genellikle Ventrilo Client programı indir, Kullanıldığı alan online olarak oyun oynayan kişilerin toplu mesajlaşma için kullanılan ücretsiz sohbet programı olarak bilinmektedir.

Ventrilo programı oyun içinde bulunan kişilerin daha organize bir şekilde toplu anlaşmalı olarak hareket etmeleri için kullanılan faydalı hızlı toplu mesajlaşma servisi olarak kullanılmaktadır.

Ventrilo Client

Ventrilo Client mesajlaşma programının diğer bir özelliği ise  toplu konuşma sohbet odanıza belli bir şifre atayıp o şifreyi bilmeyen  kişilerin  sohbet odasına dahil olamıyorlardır. Böylelikle konuştuğunuz kişiler ile bir takım  haline rahatça konuşma imkanınız bulunmaktadır. Online oyun sohbet programları arasında iddalı ve tam ihtiyaçları karşılayan bir program olarak bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Çevirim içi sesli konuşmaları ücretsiz sağlayan programı kullanarak en iyi şekilde iletişim aktivitesinde bulunabilirsiniz. Ventrilo Client tüm kullanıcıların basit ara yüz temasından faydalanarak kullanabileceği etkili programdır. Daha çok toplu konferans konuşmaları sırasında en çok tercih edilip kullanım popülerliğine sahiptir. Ana ekran ve diğer görüntülerine bakarak nasıl bir ekrana sahip olduğunu görebilirsiniz.

Ventrilo Client Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB