Ventrilo Client

Ventrilo Client

Versiyon/Sürüm3.0.8
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu3.61 MB
ÜreticiVentrilo
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.61 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ventrilo Client Online Toplu Grup Sohbet Programı

Genellikle Ventrilo Client programı kullanıldığı alan online olarak oyun oynayan kişilerin toplu mesajlaşma için kullandıkları popüler bir program olarak bilinmektedir.

Ventrilo programı oyun içinde bulunan kişilerin daha organize bir şekilde toplu anlaşmalı olarak hareket etmeleri için kullanılan faydalı hızlı toplu mesajlaşma servisi olarak kullanılmaktadır.

Ventrilo Client

Ventrilo Client mesajlaşma programının diğer bir özelliği ise  toplu konuşma sohbet odanıza belli bir şifre atayıp o şifreyi bilmeyen  kişilerin  sohbet odasına dahil olamıyorlardır. Böylelikle konuştuğunuz kişiler ile bir takım  haline rahatça konuşma imkanınız bulunmaktadır. Online oyun sohbet programları arasında iddalı ve tam ihtiyaçları karşılayan bir program olarak bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Çevirim içi sesli konuşmaları ücretsiz sağlayan programı kullanarak en iyi şekilde iletişim aktivitesinde bulunabilirsiniz. Ventrilo Client tüm kullanıcıların basit ara yüz temasından faydalanarak kullanabileceği etkili programdır. Daha çok toplu konferans konuşmaları sırasında en çok tercih edilip kullanım popülerliğine sahiptir. Ana ekran ve diğer görüntülerine bakarak nasıl bir ekrana sahip olduğunu görebilirsiniz.

Ventrilo Client Programı Ekran Görüntüsü

284 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Curse Voice Curse Voice
  TürkçeÜcretsiz40 MB
 • Discord indir Discord indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz26.9 MB
 • Google Allo (iOS) Google Allo (iOS)
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz83 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • Ventrilo Client HAKKINDA YORUM YAZIN