uTorrent (Mac)

uTorrent (Mac)

Versiyon/Sürüm1.8.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu1.29 MB
ÜreticiµTorrent
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.29 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Mac Torrent Dosya İndirme Programı

uTorrent Mac Torrent dosyalarını indirici programı BitTorrent yazılımıyla çalışabilen tamamen bedava olan kullanışlı pratik yazılımı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Türkçe hizmet vermesi de kullanımını daha kolaylaştırıyor. Sadece UTorrent verilerini indirmekle kalmayıp bilgisayarımızın perfonmans sistemini ayarlayarak en üst düzey dosyalara yöneltmektedir.

uTorrent (Mac) download

uTorrent (Mac)

Birden fazla dosyayı indirebilme ve indirme hızını ayarlayan yazılım RSS ile otomatik indirme de sağlamaktadır.  Artık internet üzerinden dosya indirmek çok basit bir hal alacak indirme işlemlerinizde bu yazılım sayesinde hiç sıkılmayacaksınız.

uTorrent 3 Programının Özellikleri

Dosyaları indirme sırasında ön izleme yaparak indirdiğiniz dosyalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu avantaj da film dosyaları indirdiğiniz zaman filmin tamamen inmesini beklemenize luzüm kalmıyor. Bunu Stream diye adlandırılan özelliği ile meydana getiriyor.

Mac Dosya indirme torrent programı sayesinde Web sayfalarında açmış olduğunuz hesaplar sayesinde uzaktan dosyalarınıza erişimi sağlayabileceksiniz. İndirdiğiniz dosyaların takibini ve yönetimini kolay bir şekilde sağlar.

Puan ve Yorum Özelliği: Bu özellikte diğer UTorrent Mac kullanıcılarına yazılım üzerinden yorumlar yapıp puanlar verebileceksiniz. Ayrıca bu sayede hatalı dosyaları yorumlarda göreceksiniz buda hatalı kırık dosyaları indirmenizi engellemiş olacaktır. Artık sizlerde internet üzerinden dosyalarınızı hızlı bir şekilde paylaşmak ve diğer arkadaşlarınızın paylaştığı dosyaları çok pratik bir şekilde indirip sahip olmak istiyorsanız hiç beklemeden bilgisayarınıza kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Özellikle büyük dosya paylaşımı esnasında paylaşımda bulunacağınız dosyayı sürükleyip yazılımın sürüne bırakmanız yeterli olacak. Bu şekilde yapacağınız paylaşımlar hızlı bir şekilde internet ortamına düşecektir. Bu yazılım diğer indirme yazılımlarında üstün olarak hizmet sağlayabilir.

UTorrent Artı Yönleri

 • 2016 sürümüyle RSS ekleme desteği
 • Web ara yüz ekranı yeni tasarımı
 • Torrent dosyalarını sürükle bırak yaparak oluşturabilme
 • İndirilen dosyalar sırasında stream özelliği

Mac Dosya indirme Torrent Programı Ekran Görüntüsü

546 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android File Transfer (Mac) Android File Transfer (Mac)
  İngilizceÜcretsiz31.7 MB
 • ManyCam (Mac) ManyCam (Mac)
  ingilizceÜcretsiz16.77 MB
 • ChocoFlop (Mac) ChocoFlop (Mac)
  ingilizceÜcretsiz2.87 MB
 • Boot Camp Mac Boot Camp Mac
  ingilizceÜcretsiz199 MB
 • uTorrent (Mac) HAKKINDA YORUM YAZIN