USBDeview

USBDeview

Versiyon/Sürüm2.62 MB
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu0.08 MB
ÜreticiNir Sofer
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi21 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.08 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Usb Sürücülerini Görüntüleme ve Yönetme Programı

USBDeview indir, Kişisel bilgisayarlara daha önce bağlanmış olan USB aygıtlarının sürücülerinin tamamını görüntülemeye yardımcı bir programdır. Türk ve ücretsiz olması pek çok kullanıcının bu yazılımı tercih etmesini sağlarken, kurulum gerektirmeyen özelliği de kullanışlı bir boyut kazandırmaktadır.

Kullanıcılarına sağladığı bir diğer ayrıcalığı ise hatalı sürücüleri kolaylıkla keşfedebilir donanımda olmasıdır. USB cihazlarına dair ayrıntılı bilgi edinmek içinde bilgisayara bağlı tüm USB cihazlarını görüntüleme programından yararlanılabilir.

USBDeview Ne İşe Yarar?

Depolama ve saklama anlamında USB cihazları bilgisayar kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Kullanılmakta olan cihazların kayıtlarını tutmak ya da haklarında bilgi edinmek ise çok tercih edilmemektedir. USBDeview bu noktada USB cihazlarını sıklıkla kullananlara detaylı bilgi edinmek için birçok imkân sunmaktadır.

USB cihazına dair seri numarası, bağlantı zamanı ve bağlanılan cihazın güvenli olup olmadığını göstermesi bilgisayara bağlı tüm USB cihazlarını görüntüleme programının en işe yarayan özellikleri arasındadır.

USBDeview nasıl kullanılır?

Bilgisayara indirdikten sonra kısa bir kurulum aşamasının ardından direkt kullanım imkânı sunan yazılım, USB aygıtlarının bilgisayardan güvenli bir şekilde takılıp çıkarılmalarını da sağlamaktadır. Program içerisinde bulunan gelişmiş seçenekler sekmesi birçok ayarın kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Kullanılmakta olan USB cihazların html kaydının tutulması konusunda üstün yetenekleri olan program, Windows işletim sistemli cihazlarda kullanıma açıktır. Programın kullanıcılarına sunduğu diğer önemli ayrıcalıklardan biri de uzaktan oturum açılan ve yönetici konumunda olan bilgisayarlarda da kolaylıkla kullanılabilmesidir.

25 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Starburn Starburn
  TürkçeÜcretsiz15.97 MB
 • ISO2Disc indir ISO2Disc indir
  enÜcretsiz0.94 MB
 • HandBrake indir HandBrake indir
  enÜcretsiz10.00 MB
 • Express Burn Express Burn
  enÜcretsiz0,86 MB
 • USBDeview HAKKINDA YORUM YAZIN