Ultra Video Joiner

Ultra Video Joiner

Versiyon/Sürüm6.4.1208
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10 MB)

Video Düzenleme ve Dönüştürme Aracı

Ultra Video Joiner indir, Eğer kullanımı geniş ve fazla seçeneği olan bir (Türkçe) video birleştirme programı arıyorsanız Ultra Video Jonier tam size göre denilebilir. Ancak kullanımı için amatör kullanıcılar ilk başta zorluk yaşayabilir. Seçeneğinin fazla olması size ilk zamanlar karışık gelecektir.

Ultra Video Jonier Programının Özellikleri

Ultra Video Joiner programı yalnızca bir video birleştirme programı değildir. Videoları parçalara ayırma, düzenleme, altyazı ekleme, birden fazla videoyu birleştirme, ve birçok işlemi yapabilirsiniz. Kullanımı kolay olsa da acemi kullanıcılar için karışık gelebilir. İlk kullanmaya başladığınızda zorluk yaşasanız da sistemine kolayca adapte olacaksınız.

Ultra Video Jonier Programı Nasıl Kurulur?

Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlarda program uyum sağlamaktadır. İnternet üzerinden ücretsiz indirme imkânı vardır. Ancak tam sürümünü kullanmak istiyorsanız belirli bir miktar ücret ödeme zorunluluğunuz vardır. Dil desteği İngilizce olsa da kolayca öğrenilebilecek bir ara yüze sahiptir. Kurulum için bilgisayara programı indirdikten sonra winrar arşivinden uygulamayı açıp yüklemeniz gereklidir. Programı açtıktan sonra zaten sizi yönlendirecek ve kurulumunu sağlayacaktır.

Ultra Video Jonier Programı Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra dönüştürmek istediğiniz videoları tut sürükle yaparak düzenlemeye başlayabilirsiniz. İlk kullanıma başlayanlar bazı noktaları çözmekte zorluk yaşayabilir. Videoları ayrı ayrı düzenlemek istiyorsanız hepsini birlikte tut sürükle yapmamanız gereklidir. Eğer tüm videoları seçerek programa sürüklerseniz otomatik olarak birleştirme işlemi yapacaktır.

Videolarınızı kesmek içinde kullanabileceğiniz Easy Video Cutter da deneyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
    TürkçeÜcretsiz96.6 MB
  • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
    TürkçeÜcretsiz2.8 MB