DaVinci Resolve 15

DaVinci Resolve 15

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm15.1.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üreticiblackmagicdesign
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

DaVinci Resolve 15 Video Kalitesini Artırma Programı

DaVinci Resolve 15 indir, video projelerinizdeki kurgu ve renk düzeltmesi gibi ayarları profesyonel bir şekilde yapabileceğiniz Türkçe video düzenleyici programıdır.

Türkçe video düzenleyici saysinde film, video klip vb projelerinizdeki kurgu ve renk düzeltmesi gibi ayarları profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarınıza kullanabileceğiniz DaVinci Resolve programı tamamen ücretsizdir.

Videolarınız üzerinde en güçlü renk düzeltme ve video kalitesi artırma gibi işlemleri yapabiliyorsunuz. İçerisinde yer alan çoklu kamera düzenleme ve renk düzeltmesi gibi birçok işlemi kolaylıkla halledebilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde video düzenleme, HD kalitede video ve video kurgusu hazırlama gibi işlemler yer almaktadır.

DaVinci Resolve 15 programında onlarca video düzenleme ve düzeltme aracı, sezgisel kontroller, yeniden video aktarma efektleri, ekran metin düzenleme ve ResolveFX eklentileri gibi işlevler sunmaktadır. Profesyonel video hazırlama ve düzenleme konusunda ihtiyacınızı karşılayabilecek güçlü bir video kurgu programı diyebilirim.

1984 yılından günümüze kadar Post-prodüksiyon yani yapım sonrası kullanılan DaVinci Resolve 15 yazılımı profesyonel video düzenleyici programı olarak hizmet vermektedir. Artık sizlerde videolarınızı renk kalitesini artırma ve renk düzeltme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

31 kez indirildi

Benzer Programlar

 • KeepSubs KeepSubs
  TürkçeÜcretsiz
 • Corel VideoStudio Pro Corel VideoStudio Pro
  İngilizceÜcretsiz820 MB
 • Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Boilsoft Video Splitter Boilsoft Video Splitter
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • DaVinci Resolve 15 HAKKINDA YORUM YAZIN