Ashampoo ActionCam

Ashampoo ActionCam

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.8 MB
ÜreticiAshampoo
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.8 MB)

Ashampoo ActionCam Gelişmiş Video Düzenleyici

Ashampoo ActionCam indir, Windows’da ücretsiz ses ve videoları düzenleyebileceğiniz tüm video ayarlarını yapabileceğiniz video düzenleme programıdır.

Ashampoo ActionCam programı ile aksiyon kameraları ve drone’lar ile çekilen görüntülerde haliyle titremeler ve mercek bozulmaları gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Bu tür sorunları ve video bozulmalarını Ashampoo ActionCam Windows programıyla düzenleme yapabilirsiniz.

Video düzenleme programı ile dilediğiniz gibi ses ve video düzenlemeleri yapabileceksiniz. Ashampoo ActionCam programı içerisinde gelişmiş video düzenleme araçları yer almaktadır. Gelişmiş video düzenleme programı sayesinde videoları renk ve kontrast ayarlarını optimize ederek video kalitesini artırabilirsiniz. Videolarınıza en iyi netli ve aydınlık getirebilmenizde mümkündür.

Ashampoo ActionCam Windows üzerinde gelişmiş ve ücretsiz video düzenleme programı sayesinde video kırpma, video birleştirme ve video döndürme gibi temel araçları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Ashampoo ActionCam ile video için toplu işleme özelliği de mevcuttur. Video ve ses ayarlarıyla oynayarak hızlarını değiştirme, hazır video ayarlarını kullanabilme ve çok daha fazlasını Ashampoo ActionCam programı ile Windows işletim sistemlerine sahip bilgisayarınıza indir ve ücretsiz kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
    TürkçeÜcretsiz96.6 MB
  • OpenShot Video Editör indir OpenShot Video Editör indir
    TürkçeÜcretsiz120.00 MB
  • Ashampoo ActionCam HAKKINDA YORUM YAZIN