Easy Video Cutter

Easy Video Cutter

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16 MB
ÜreticiAVN Media Technologies
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16 MB) Android indir

Easy Video Toplu Video Düzenleme, Kırpma ve Video Kesme Programı

Easy Video Cutter indir, Programı ile videolarınız üzerinde kesme, bölme, boyutunu küçültme işlemleri Türkçe video kesici programı Easy Video Cutter indir ile videolar üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Easy video cutter ile video ve ses dosyaları üzerinde düzenleme ve kesme işlemini kolaylaştıran popüler video kesme aracıdır. Birçok video ve ses formatındaki dosyalar ile uyum içerisinde çalışan kullanımı kolay programdır. Easy Video ile istediğiniz videoyu parçalara ayırıp kaydetmek için kullanılan çok sade ve her seviyeden kullanıcının kullanabileceği program.

Easy Video Cutter Nasıl Kullanılır?

AVI, ASF, MOV, FLV, RM video formatları üzerinde kesme ve düzenleme işlemlerini yapabilecek ücretsiz video editörü olarak karşımıza çıkıyor. Free Video Cutter video kesme programında düzenlenmek ve kesilmek istenen videoyu dosya yönetisi ile içe aktar yaparak düzenlemelere başlayabilirsiniz. Ne yazık ki sürük bırak yöntemini desteklemediği için dosya yöneticisini kullanmak mecburiyetinde kalıyoruz.

Kullanımı oldukça kolay ve her seviyeden Windows kullanıcısının kullanabileceği easy video cutter Video Düzenleme Programı (Türkçe) kesmek istediğiniz videonun başlangıç ve bitiş noktasını seçerek video kesme işlemini başlatabilirsiniz. Video parçalama aktivitesini tamamlandıktan sonra videonun hangi formatta kaydedilmesini istiyorsanız kaydet kısmında çıkan format seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Toplu Video Kesme ve Dönüştürme

Easy Video Cutter ile video düzenleme esnasında içerisinde bulunan medya oynatıcısı ile video ön izlemesi yaparak kesmek istediğiniz bölümü seçebiliyoruz. PC’ye videoyu MP4, AVI, FLV, VMW ve MOV formatlarında kaydedebilirsiniz. Bilgisayarın sistem kaynaklarını oldukça ılımlı bir şekilde kullanan Easy Video Cutter Türkçe toplu video kesme, düzenleme ve dönüştürme seçenekleriyle de işlemlerimizi hızlandırmamızı sağlamaktadır.

Artık android mobil telefonlarınızdaki videolarınızıda Easy Video uygulaması sayesinde kolaylıkla mobil cihazlarınıza indirp düzenleme kesme işlemi yapabilmektesiniz. Android mobil  telefon sahipleri için büyük kolaylık olan bu video düzenleme uygulaması video düzenleme konusunda en çok indirilen program olarak bilinmektedir.

Video Cut Free Özellikleri

 • Altyazılı video ve filmler için SRT ve .SUB format seçenekleri
 • Çoklu dil ve Türkçe dil desteği
 • Akıcı ve sade kolay kullanımı
 • Toplu kesme işlemleri
 • Kestiğiniz videoları Flash SWF formatına dönüştürme

Easy Video Cutter Ekran Görüntüleri

  Benzer Programlar

 • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
  TürkçeÜcretsiz96.6 MB
 • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
  TürkçeÜcretsiz2.8 MB
 • Easy Video Cutter HAKKINDA YORUM YAZIN