KeepSubs

KeepSubs

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiKeepSubs
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

KeepSubs Online YouTube Video Altyazılarını Bilgisayara İndirme

KeepSubs indir, online ve programsız Youtube altyazı indirme programıdır. Bilgisayarınıza Youtube’da bulunan videoların altyazılarını ücretsiz indirmek için KeepSubs (srt downloader) servisini tavsiye ederiz.

YouTube’dan altyazılı videoları indirdiğimizde, ne yazık ki yabancı dilere sahip olan videoların altyazılarını indiremiyoruz. Dahası var altyazılarını bulabilmek için internette aramak zorunda kalıyoruz. Genel olarak altyazıların Youtube’da izlediğimiz videoya özel olarak hazırlanmış olanı bulabilmek neredeyse imkansız. KeepSubs Web bu noktada devreye giriyor ve Pc’ye indirilen tüm Youtube videolarına altyazı desteğini sunuyor.

KeepSubs ile Youtube Altyazı Nasıl İndirilir

Programı kullanırken yapmanız gereken tek işlem izlediğiniz YouTube adresini linki kısmına girmek. Lakin izlediğiniz videonun altyazısı olduğuna emin olmanız önceliğiniz. Video adresini link kısmına yapıştırdıktan sonra “Download” seçeneğini kullanarak indirme işlemini başlatır. YouTube altyazı indirme işlemini sorunsuz yapabilmek için Web tarayıcınızda Java Runtime Environment eklentisinin kurulu olması gerekiyor.

KeepSubs, download linkini girip indirme başlattıktan sonra videonun altyazılarını indirme linkleri SRT formatında karşınıza çıkıyor. Türkçe veya istediğiniz bir dili seçerek Windows bilgisayarınıza Youtube video altyazılarının indirildiğini göreceksiniz.

Önemli Not: YouTube’dan izlediğiniz videonun altyazısı yok ise KeepSubs programı ile altyazı bulma işlevini yapamazsınız. Sadece YouTube içerisinde kayıtlı bulunan videoların altyazılarını indirme yapabilir. Birçok kullanıcı tarafından beğenilen tercih edilen Format Factory programınıda video ses format değiştirme işlemleride başarı sağlamış programdır.

848 kez indirildi

Benzer Programlar

 • DaVinci Resolve 15 DaVinci Resolve 15
  İngilizceÜcretsiz
 • Corel VideoStudio Pro Corel VideoStudio Pro
  İngilizceÜcretsiz820 MB
 • Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Boilsoft Video Splitter Boilsoft Video Splitter
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • KeepSubs HAKKINDA YORUM YAZIN