OpenShot Video Editör indir

OpenShot Video Editör indir

Versiyon/Sürüm2.4.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu120.00 MB
ÜreticiOpenShot
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (120.00 MB)

OpenShot Video Düzenleme Programı

OpenShot Video Editör indir, OpenShot programı mükemmel video özelliklere sahip olan basit, güçlü, ücretsiz ve Türkçe video düzenleme programıdır.

En popüler Windows 10 video düzenleme programlarına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir video editleme programıdır. OpenShot ile videolarınızı hızlı düzenleme, reder alma, ağır çekim ve videolara yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

OpenShot Video Editör programı güçlü animasyon motoru ile videolarınızı karartma, kaydırma, zıplatma ve daha bir çok farklı animasyon seçenekleri yer almaktadır. Videolarınıza çeşitli efektler uygulabilir ve 3d animasyonlar yapabilirsiniz. Video editörü ile videolarınıza yazı ekleme, ses dalgalarını görselleştirme, ağır çekim video efektleri ve daha bir çok dikkat çeken özellikleri bulunmaktadır.

Türkçe dil desteğinin yanı sıra OpenShot 70’den fazla dil seçeneği sunmaktadır. OpenShot Video Editör programını Türkçe kullanarak bir çok video düzenleme işinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Tamamen ücretsiz indirip kullanabileceğiniz video düzenleme programını mutlaka bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ediyorum.

OpenShot Özellikleri

OpenShot Türkçe dil desteği
Ücretsiz kullanımı
Videolara yazı ekleme
Videoları karartma, kaydırma ve zıplatma
Ağır çekim video efekleri
Ses dalgalarını görselleştirme


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
    TürkçeÜcretsiz96.6 MB
  • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
    TürkçeÜcretsiz2.8 MB
  • OpenShot Video Editör indir HAKKINDA YORUM YAZIN