Udf İndir

Udf İndir

Versiyon/Sürüm5.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu541 Kb
ÜreticiRoxio Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Ocak 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (541 Kb)

UDF Dosya Açma Reader Programı

Udf indir, Windows masaüstü bilgisayarlarınızda ya da laptoplarınızda kullanabileceğiniz sıkıştırılmış dosya açma programı olan udf binlerce kişi tarafından indirilip kullanılan bir programdır. Başarılı bir program olması, kullanıcıların hemen hepsinin memnun kalması programın tercih edilirliğini arttırmaktadır. Açılamayan dosya sıkıntısına son veren Udf birçok kişi tarafından faydalı bulunmaktadır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak tasarlanmış programlardan bir tanesidir.

Udf İndir Nedir?

Udf İndir, Universal Disk File kelimelerinin kısaltılmasıdır. Çoğunlukla kamu kurumlarında kullanılan dosya açma programı,  basit bir kuruluma sahiptir. Masaüstü bilgisayarınıza indirdiğiniz bu programı kurmak için içinde bulunduğu zipten çıkarmak gerekmektedir. Zipten çıkarabilmek için winrar sahibi olmanız istenmektedir.

İndirdiğiniz zip dosyasının sağına tıklayarak çıkart kısmına tıklayıp çıkarma işlemini tamamlayabilirsiniz. Açılan dosyaya 2 kez tıkladıktan hemen sonra kurulumu başlatabilmeniz mümkündür.

Udf İndir Özellikleri

Udf reader programını indirme ve kurma işlemini tamamladıktan hemen sonra açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç dakikanızı alacak olan bu işlem sayesinde PDF metin belgesi, DOC Microsoft Word belgesi, XML, TXT formatlarına dönüşümü gerçekleştirebilirsiniz. Çevirme işlemlerini son derece hızlı şekilde gerçekleştiren bu program, tercih edilirliği bakımından yüksek puan almaktadır.

Özellikle Word ve PDF konusunda sıkıntı yaşandığı gözlemlense de diğer çevirileri konusunda herhangi bir problem oluştuğu görülmemektedir. Bilgisayar işlemlerinde vakit kazanmak, uzantıların sorun yaratmasına engel olmak ve daha verimli bir çalışma elde etmek için bu programdan faydalanabilmeniz mümkündür.

  Benzer Programlar

 • Free Opener Free Opener
  İngilizceÜcretsiz24.8 MB
 • Defraggler Defraggler
  TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
 • Udf İndir HAKKINDA YORUM YAZIN  Udf İndir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   tkler