Ücretsiz Sms Gönderme

Ücretsiz Sms Gönderme

Versiyon/Sürüm1.0.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37.82 KB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (37.82 KB) Android indir

Ücretsiz Sms Mesaj Gönderme Programı

Ücretsiz Sms Gönderme indir, Ücretsiz sms göndermenizi sağlayan yazılımı sitemizden ücretsiz ve sınırsız kullanım içeren bu paketi gönül rahatlığıyla indir yükleme işlemini yapabilirsiniz. Profesyonel bir arayüze sahip olan yazılım şirketinin ücretsiz kullanım sunmasında büyük bir hizmet olarak görülmektedir.

Ücretsiz Sms Gönderme programı

Ücretsiz Sms Gönderme

Yazılımın çalışması ise şu şekildedir; sadece göndermek istediğiniz kişinin cep telefon numarasını başında sıfır olmadan göndermektir. Örneğin 555 555 5556 gibi yazarak gönderdiğiniz taktirde smsler iletilir ve herhangi bir para talebinde bulunmaz sizlerden. Göndermek istediğiniz mesajı 20 ile 160 karakterden oluşturarak göndermelisiniz. Ayrıca gönderceğiniz zaman ekran belirtilen doğrulama kodunuda girdiğiniz de taktirde sorunsuz bir çalışma işlevi görür.

Ücretsiz Sms Gönderme Programı çalışırken bazen smsleri geç gönderebilmektedir. Bu yüzden dolayı endişelenmeyin zaten smsler ücretsiz olduğu için gayet yararlı bir yazılımdır. Ayrıca sms mesaj gönderirken kendi numaranızı belirtmeden sms göndermenizi sağlayarak ne kadar güvenli bir program olduğunuda görmenize yardımcı olmaktadır. Eğer bu yazılımdan memnun olmaz iseniz www.indirson.com ekibinin tavsiye ettiği Bilhos isimi ücretsiz sms gönderen yazılımı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar dilemektedir.

Ücretsiz Mesaj Gönderme özellikleri

 • Herhangi bir ücret talep etmez.
 • Bilgisayarınıza zarar vermeden çalışma aktivitesi gösterir.
 • Arkadaşlarınıza veya ailenizle mesajlaşmanızı sağlamaktadır.
 • Türkçe dil desteği

Not: Android Mobil telefonlara uyumlu uygulama eklenmiştir

Ücretsiz Sms Gönderme Programın Videosu

Ücretsiz Sms Gönderme Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Foxmail Foxmail
  TürkçeÜcretsiz2.23 MB
 • Line pc Line pc
  TürkçeÜcretsiz2.72 MB