Tor Browser

Tor Browser

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.0.6
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu42.19 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (42.19 MB) Mac indir

Tor Browser ip değiştiren Güvenli İnternet Tarayıcısı

Tor Browser indir, İnternet üzerinden gezinirken ip değiştirme kendinizi gizleme işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Windows pc güvenli internet tarayıcısıdır. Tor tarayıcı sayesinde kişisel bilgilerinizi internet ortamında güvenle koruyabilirsiniz. Programsız ip gizleme ip değiştirme tarayıcısı olarakta kullanılan tarayıcıdır.

İnternet üzerinde olan kişisel bilgilerinizi verilerinizin korumasını sağlayar. Tor Browser Windows adını duyurmayı başarabilmiş bir çok kullanıcısı bulunan Tor Browser yazılımı sizlerde internette güvenli bir şekilde verilerinizi korumak istiyorsanız kullanmakta özgürsünüzdür. Ip Gizleme  ve ip değiştirme programı olarak kullanılmaktadır.

En temel görevi ise internet üzerinde herhangi bir işlem gerçekleştirirken bilgisayarınızın ve kişisel bilgileriniz gizlenmesini en iyi şekilde sağlamaktadır. Tor Browser programı birden çok sunuculardan meydana gelerek herhangi bir internet sitesinde işlem gerçekleştireceğiniz zaman sizlerin verilerini bir kaç defa farklı şifreler ile şifrelendirmektedir ve sizin sahip olduğunuz ip i gizlemektedir. Kısaca programın işlevine İp Gizleme ip değiştirme programı da diyebiliriz. Tor Browser herhangi bir dosya alacağınız veya göndereceğiniz zaman şifrelendirme işlemi gerçekleştirilerek en iyi güvenlik hizmetini sağlamak için çalışılmaktadır. Yasaklı sitelere giriş  (engelli sitelere) programı tor bizlere internet ortamında özgürce gezinti ortamı sunuyor.

İnternet Güvenlik ve IP Gizleme Programı Özellikleri

 • Bir çok internet tarayıcıları (browser) tarayıcıları ile çalışma aktivitesi gösterir.
 • Bilgisayarınızın verilerinin güvenliğini sağlar.
 • Kişisel bilgilerinizi koruma işlemi gerçekleştirir.
 • Birden fazla sunucuları bulunduğu için hepsinde tek tek geçerek şifreleme işlemi gerçekleştirir.
 • Mozilla Firefox internet tarayıcısında aktif rol oynar.
 • Perde sunucuları ile güvenliği her daim üst düzeyde tutar.
 • Tamamen ücretsiz ve güncellenebilmektedir.
 • Engelli sitelere giriş programı
 • Türkçe dil desteği

İp değiştirme programı ve farklı programlar için her türlü soru ve şikayetlerinizi www.indirson.com sitesi editörlerine bildirebilirsiniz. Windows bilgisayarların en iyi iP gizleme programı olup en çok kullanılan gizleme programıdır.

Tor Browser Eski Sürümü 6.0.6 indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tor Browser Eski Sürümü 6.0.6 Mac

Programın kurulum Videosu

Tarayıcınıza uyumlu çalışabilen ve ağ ip bilgilerinizi değiştiren yazılımı sorunsuz bir şekilde kurulumun gerçekleştirebilmenizi için video çekimini izleyerek atmanız gereken adımları izleyebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımızın kolay bir kurulum yapabilmesi adına video çekimi yapılmıştır. Güzel günlerde kullanmanız dileklerimizle.

Tor Browser Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Chromium Chromium
  TürkçeÜcretsiz90.45 MB
 • Firefox Quantum Firefox Quantum
  İngilizceÜcretsiz