Tor Browser Mac

Tor Browser Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm7.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.5 MB
ÜreticiTor
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.5 MB) Mac indir

Güvenli İp Gizleme İnternet Tarayıcısı

Tor Browser Mac indir, internet tarayısıcı oalrak kullanılan mac programda çevrimiçi güvenliğine önem veren kullanıcılar için hazırlanmış programlardan bir tanesidir. İnternetin herhangi bir noktasında gezinirken gizliğinizi korumayı ihmal etmemek niyetindeyseniz Tor Browser mac programını muhakkak denemelisiniz. Kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan program, indirme ve kurma işlemini yalnızca birkaç dakika içinde tamamlamaktadır.

Farklı kaynaklar tarafından gözetlenme ihtimalinize karşı güvenli bir yazılım programına ihtiyacınız olduğunda Tor Browser programını kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz yeri gizlemenize yardımcı olan yazılım programı aynı zamanda internet geçmişinizi de saklı tutmanızı mümkün kılmaktadır.

Tor Browser Nedir?

Tor Browser mac işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanmış programlardan bir tanesidir. Mac işletim sistemli cihazla internete bağlanmayı düşündüğünüzde gizli şekilde gezintinizi sürdürebilirsiniz.

Özellikle yasaklı sitelere giriş konusunda oldukça başarılı olan program tüm adreslerin kapılarını açmaktadır. Bu programla dünya üzerinden herhangi bir adrese bağlı gibi görünerek izinizi kaybettirebilmeniz mümkündür. Dolayısıyla dilediğiniz herhangi bir adrese bağlanarak kısa süre içerisinde istediğiniz site ziyaretini yapabilirsiniz. Üstelik programı tamamıyla ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

50 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Line Sohbet Line Sohbet
  TürkçeÜcretsiz10.57 MB
 • PureVPN Mac PureVPN Mac
  TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
 • TeamViewer Mac TeamViewer Mac
  TürkçeÜcretsiz23.88 MB
 • Viber Mac Sohbet Viber Mac Sohbet
  TürkçeÜcretsiz29.61 MB
 • Tor Browser Mac HAKKINDA YORUM YAZIN