Tor Browser Mac

Tor Browser Mac

Versiyon/Sürüm7.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.5 MB
Üretici
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7.5 MB) Mac indir

Güvenli İp Gizleme İnternet Tarayıcısı

Tor Browser Mac indir, internet tarayısıcı oalrak kullanılan mac programda çevrimiçi güvenliğine önem veren kullanıcılar için hazırlanmış programlardan bir tanesidir. İnternetin herhangi bir noktasında gezinirken gizliğinizi korumayı ihmal etmemek niyetindeyseniz Tor Browser mac programını muhakkak denemelisiniz. Kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan program, indirme ve kurma işlemini yalnızca birkaç dakika içinde tamamlamaktadır.

Farklı kaynaklar tarafından gözetlenme ihtimalinize karşı güvenli bir yazılım programına ihtiyacınız olduğunda Tor Browser programını kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz yeri gizlemenize yardımcı olan yazılım programı aynı zamanda internet geçmişinizi de saklı tutmanızı mümkün kılmaktadır.

Tor Browser Nedir?

Tor Browser mac işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanmış programlardan bir tanesidir. Mac işletim sistemli cihazla internete bağlanmayı düşündüğünüzde gizli şekilde gezintinizi sürdürebilirsiniz.

Özellikle yasaklı sitelere giriş konusunda oldukça başarılı olan program tüm adreslerin kapılarını açmaktadır. Bu programla dünya üzerinden herhangi bir adrese bağlı gibi görünerek izinizi kaybettirebilmeniz mümkündür. Dolayısıyla dilediğiniz herhangi bir adrese bağlanarak kısa süre içerisinde istediğiniz site ziyaretini yapabilirsiniz. Üstelik programı tamamıyla ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB