TeamViewer iphone

TeamViewer iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm11.0.51715
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu50.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50.00 MB)

İphone Uzaktan mobil Bağlanma Uygulaması

TeamViewer iphone indir, bilgisayar kontrolü konusunda daha profesyonel program iphone ipad (ios) app alanında da kendisini isbat etmiş ücretsiz bir uygulamadır. TeamViewer iphone uygulaması uzaktan bağlantı yapmak isteyen iphone kullanıcıları için güzel bir uygulamadır. Sahip olduğunuz cihazlar ios işletim sistemine sahipse bu uygulamayı indirip, uzaktan bilgisayar kontrolünü dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonları da iPadler de bu uygulama için oldukça başarılıdır.

Bilhassa iş yerlerinde tercih edilen TeamViewer uygulaması, uzaktan kontrol sağlamanın yanı sıra yönlendirme avantajına da sahiptir. Evinizde ya da iş yerinizde olmasanız dahi yönlendirme yaparak, cihaza ulaşabilir yapmak istediğiniz işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu yönüyle kapsamlı bir uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması olduğu söylenebilir.

TeamViewer

En favori uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması olan ve binlerce kişi tarafından kullanılan TeamViewer, telefonunuzdan bilgisayarınıza ulaşmanızı sağlamaktadır. Dokunmatik ekranlı cihazınız, masaüstü bilgisayarınızda fare görevi görmekte ve siz de tüm işlemleri seri şekilde gerçekleştirebilmektesiniz.

TeamViewer iphone, Virüs taramasından yarım kalan tüm indirme işlemlerine kadar pek çok işinizi bitirmenizi sağlayan uygulama, ios işletimiyle son derece hızlı gerçekleşmektedir. Kolay ve pratik bir kontrol uygulamasına ihtiyaç duyarsanız Ücretsiz TeamViewer uygulamasını tereddüt etmeden indirebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olduğu için çok zorlanmadan anlayabilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M