TeamSpeak Client (Mac)

TeamSpeak Client (Mac)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.0.19.1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu41 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (41 MB) iOS indir Android indir

Mac Ücretsiz Online Oyun Sesli Konuşma Programı

TeamSpeak Client Mac işletim sistemleri için geliştirilen yazılım internette online sesli konuşmayı ücretsiz sağlamaktadır. Yazılımı indir işlemi yaparak TeamSpeak Client durmaksızın çalışarak mac işletim sistemleri içinde gelişmiş sohbet programını kullanabilirsiniz. İster oyun içinde olun istersenizde olmayın belirlediğiniz kişilerle sabahlara kadar TeamSpeak Client ile ücretsiz konuşabilirsiniz.

TeamSpeak Client (Mac)

TeamSpeak Client

TeamSpeak Client (Mac) Kullanımı

Öncelikle şunu belirtelim yazılımı kullanabilmek için kendi kullanıcı bilgilerimizi oluşturmamız gerekiyor. Kullanıcı bilgilerimizi aldıktan yani üye olduktan sonra TeamSpeak Client (Mac) sürümünü indir download yapan arkadaşların adreslerini alarak iletişim kurabilmek için uygulamaya ekliyoruz. Açmış olduğunu guruplara şifre koyarak yabancı kişlerini sohbet odamıza girmesini engelleyebiliyoruz.

Sevgili kullanıcılara team speak ingilizce dil paketi desteği ile milyonlarca kullanıcısına hizmet veriyor. Her seviyede ki kullanıcının kolay bir şekilde kullanabilmesi için kullanım arayüzü basit özelliklerle ama büyük işlevler gören özelliklerle donatılmıştır.

Eğer sizlerde online oyun severseniz aslında tam size göre bir yazılım. Ücretsiz sohbet etmenizi sağlayan TeamSpeak Client Konuşma Programı ayrıca kolay bir kuruluma ve bilgisayar hafızasında az bir yer kaplaması kullanıcının memnuniyetini artırıyor.

Programın Ekran Görüntüsü

Çevirim içi oyun platformlarında oyuncular arasında iletişim sağlayan ve en çok kullanım oranına sahip programın içeriğini görüp bilgi sahibi olabilmeniz için aşağıdaki ekran resimleri inceleyerek yazılımın içeriğinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Ana ekran görüntüsü ve diğer hizmetleri resimlerde gözükmektedir. Bilgi sahibi olmanızı sağlayan fotoğraflara bakıp beğendiğiniz taktirde download edebilirsiniz. Oyuncuların oyunlarda takım halinde hareket edebilmesini sağlayan programı tüm oyun severler kullanmalıdırlar.

Windows sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

TeamSpeak indir

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB