TeamSpeak 3 Türkçe Yama

TeamSpeak 3 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm3.0.10
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu259.51 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (259.51 KB) Mac indir iOS indir Android indir

TeamSpeak 3 Sohbet Programı Türkçe Yaması

TeamSpeak 3 Türkçe yama indir, TeamSpeak 3 versiyonu sohbet mesajlaşma programını Türkçe olarak kulanmak isteyenler için ouşturulmuş ücretsiz pakettir. TeamSpeak programı milyonlarca kullanıcısı olan program sayesinde internette gerçek zamanlı olarak sesli sohbet etmenizi sağlıyor. Sohbet etme programları arasında en popüler olan uygulama Türkçe yama paketi sayesinde kullanımı kolaylaşıyor.

TeamSpeak 3 Türkçe Yama

İnternet ortamında bildiğimiz üzere bir çok online oyun oynayan kullanıcı bulunmaktadır. Online oyun oynayan kardeşlerimiz için üretilmiş olan yazılım sürekli güncellenmektedir. Türkçe yamayı çalıştırabilmek için bilgisayarınızda TeamSpeak 3 programı yüklü olması gerekiyor. İngilizce dilini iyi bilmeyen veya hiç bilmeyen Türk kullanıcıları için geliştirilmiş yazılımdır.

Türkçe paketi sayesinde sesli sohbet haberleşme programından daha verimli bir şekilde yararlanabileceksiniz. TeamSpeak 3 Türkçe Yama sayesinde sesli iletişimi en iyi şekilde sağlayabileceksiniz. Consept GAMES ekibi tarafında hazırlanan teamspeak programı tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.

Sürekli güncellendiği için ve yamaları sayesinde de en iyi hizmeti kullanıcıya veriyor. Taktir edilcek bu yazılım sadece internet olduğu yerlerde kullanabiliyoruz. İnternetiniz varsa tamamen ücretsiz bir şekilde arkadaşlarınızla sevdiklerinizle doyasıya konuşabiliyorsunuz. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günlerde kullanmalarını diler.

TeamSpeak 3 Türkçe Yama Ekran Görüntüsü

İnternet bağlantısı sayesinde tüm TeamSpeak kullanıcılarıyla çevirim içi veya dışı sesli konuşma yapabilmenizi ücretsiz sağlıyor. Ayrıca en çok kullanım alanı olan online oyunların vazgeçilmez konuşma programıdır. Takım halinde hareket edebilmemiz için çok önem arz eden yazılımın ekran resimleri çekilerek içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz sağlanmıştır. Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle.

Teamspeak programını indirmek için linke tıklayabilirsiniz.

teamspeak

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB