TeamSpeak 3 Türkçe Yama

TeamSpeak 3 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm3.0.10
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu259.51 KB
ÜreticiTeamSpeak
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (259.51 KB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

TeamSpeak 3 Sohbet Programı Türkçe Yaması

TeamSpeak programı milyonlarca kullanıcısı olan program sayesinde internette gerçek zamanlı olarak sesli sohbet etmenizi sağlıyor. Sohbet etme programları arasında en popüler olan uygulama Türkçe yama paketi sayesinde kullanımı kolaylaşıyor.

TeamSpeak 3 Türkçe Yama

İnternet ortamında bildiğimiz üzere bir çok online oyun oynayan kullanıcı bulunmaktadır. Online oyun oynayan kardeşlerimiz için üretilmiş olan yazılım sürekli güncellenmektedir. Türkçe yamayı çalıştırabilmek için bilgisayarınızda TeamSpeak 3 programı yüklü olması gerekiyor. İngilizce dilini iyi bilmeyen veya hiç bilmeyen Türk kullanıcıları için geliştirilmiş yazılımdır.

Türkçe paketi sayesinde sesli sohbet haberleşme programından daha verimli bir şekilde yararlanabileceksiniz. TeamSpeak 3 Türkçe Yama sayesinde sesli iletişimi en iyi şekilde sağlayabileceksiniz. Consept GAMES ekibi tarafında hazırlanan teamspeak programı tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.

Sürekli güncellendiği için ve yamaları sayesinde de en iyi hizmeti kullanıcıya veriyor. Taktir edilcek bu yazılım sadece internet olduğu yerlerde kullanabiliyoruz. İnternetiniz varsa tamamen ücretsiz bir şekilde arkadaşlarınızla sevdiklerinizle doyasıya konuşabiliyorsunuz. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarına iyi günlerde kullanmalarını diler.

TeamSpeak 3 Türkçe Yama Ekran Görüntüsü

İnternet bağlantısı sayesinde tüm TeamSpeak kullanıcılarıyla çevirim içi veya dışı sesli konuşma yapabilmenizi ücretsiz sağlıyor. Ayrıca en çok kullanım alanı olan online oyunların vazgeçilmez konuşma programıdır. Takım halinde hareket edebilmemiz için çok önem arz eden yazılımın ekran resimleri çekilerek içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz sağlanmıştır. Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle.

Teamspeak programını indirmek için linke tıklayabilirsiniz.

teamspeak

760 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Curse Voice Curse Voice
  TürkçeÜcretsiz40 MB
 • Discord indir Discord indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz26.9 MB
 • Google Allo (iOS) Google Allo (iOS)
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz83 MB
 • Raidcall Raidcall
  enÜcretsiz5.28 MB
 • TeamSpeak 3 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN