SuperCopier

SuperCopier

Versiyon/Sürüm4.0.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.15 MB
ÜreticiSfxteam
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.15 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

SuperCopier Dosya Kesme Taşıma ve Kopyalama Programı

Bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri hızlı bir şekilde kopyalama işlemini gerçekleştiren SuperCopier, Windows programıdır. Çok büyük alan kaplayan dosyalarınızı kopyalamayı hızlandırıp zamandan tasarruf yapmanızı sağlar.

Türkçe Dosya Kopyalama Programı SuperCopier ile ücretsiz tüm dosyalarınız kesme ve kopyalama aktivitesini büyük bir hızla tamamlamanızı sağlar. Verilerinizi taşırken veya kesme işlemlerinin yetersiz kaldığı zamanlarda gerekli işlemleri gerçekleştirerek büyük bir hızda dosyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Programın Kurulumu Nasıl Yapılır?

Türkçe dil desteği olan ücretsiz programın kurulum aşaması tamamlandıktan sonra başlat görev çubuğunda programı açabilirsiniz. Dosyalarınızı kopyalama, kesme ve taşıma yapacağınız verileri programın içerisine sürükle-bırak yaparak kopyalama işlemini başlatabiliyorsunuz. Programın arayüz ekranında kopyaladığınız dosyanın ne kadar süreceği hakkında bilgi verilmiyor. Lakin SuperCopier programının ne kadar hızlı işlem yaptığını anlık olarak ekran görebileceksiniz.

SuperCopier Windows 7 ve diğer sürümlerinde çalışabiliyor ve diğer kopyalama programların arasında en popüler olma özelliğine sahiptir. Taşıma programlarının meydana getirdiği bazı hatalar bu programda giderilmiş bulunmaktadır.

Programın Ekran Görüntüsü

229 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Starburn Starburn
  TürkçeÜcretsiz15.97 MB
 • ISO2Disc indir ISO2Disc indir
  enÜcretsiz0.94 MB
 • HandBrake indir HandBrake indir
  enÜcretsiz10.00 MB
 • Express Burn Express Burn
  enÜcretsiz0,86 MB
 • SuperCopier HAKKINDA YORUM YAZIN