Super Webcam Recorder

Super Webcam Recorder

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.67 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.67 MB)

Super Webcam Recorder Ücretsiz Kamera Kayıt Programı

Super Webcam Recorder indir, Windows kullanıcılarına Webcam üzerinden video kadetme ve ücretsiz kamera kaydetme programı olarak hizmet vermektedir. Ekran kayıt araçları arasında en çok görüntülü konuşmalar esnasında Webcam görüntüsünü kaydedici olarak kullanılmaktadır.

Super Webcam Recorder Kullanımı

Bilgisayarın Web kamerasındaki görüntülerini videolara dönüştürür ve kaydetme işlemini kolaylaştırır. Skype ve benzeri görüntülü konuşma uygulamalarında HD kalitede video kaydeder. Super Webcam Recorder kaydettiği videoları sıkıştırma yaparak bilgisayarda az hafıza alanı kaplamasına yardımcı olabilir.

Videoları WMV ve AVI formatlarında kaydedebilmektedir. Webcam Kamera kayıt programı sayesinde tüm görüntüleri videoya dönüştürün ve ekran görüntüsü çekin. Super Webcam Recorder programı hızlı ekran fotoğrafı çekme özelliği sayesinde arka arkaya ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Ücretsiz sunulan program ile Webcam görüntüsü kadetme, ekran görüntüsü alma ve çektiğiniz videoları düzenleme seçenekleri sunuyor. Video düzenleme esnasında istemediğiniz görüntüleri videodan çıkarabilirsiniz. ekran kayıt programları kategorimizden istediğiniz size uygun en iyi programları indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Camtasia Studio 10 Camtasia Studio 10
    TürkçeÜcretsiz378 MB
  • Nexshot Nexshot
    İngilizce44.16 MB