Starburn

Starburn

Versiyon/Sürüm15.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.97 MB
ÜreticiStarBurn Software Ltd.
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15.97 MB)

Starburn Cd Dvd Yazma Programı

Starburn Dvd yazma indir, CD, DVD ve blu-ray gibi çeşitli medya yazılımları hazırlamayı sağlayan StarBurn, bu alanda bulunan bütün optik ve depolama araçlarını desteklemektedir. Kullanıcı dostu içeriği ile birçok medya türünde işlemler yapabilmeyi kolaylaştıran yazılım, DVD- RAM, DVD-R, HD- DVD -R-RW gibi birçok optik medya tercihinde destek sağlamaktadır.

Yeni başlayan kullanıcılar için tasarımı hafif karmaşık gibi görünse de kısa sürede tüm özelliklerin kavranması ve kullanışlı bir hal alması mümkün olacaktır. CD ve DVD yazdırma programına ilişkin tüm beklentilere karşılayacak kapasitede olması ve ana bir pencere üzerinden tüm özelliklere ulaşabilme özelliği ile bu alanda iyi bir yazılıma ihtiyaç duyanlar için idealdir.

Starburn Programının Özellikleri

Windows 7 desteğini halen sürdürmekte olan StarBurn, program içeriğindeki çeşitli sihirbaz seçenekleri ile kullanıcıların disk kopyalama ve ses CD’lerinden müzikleri alabilme imkânı sunmaktadır. İsteğe göre ses dosyalarını CD ve DVD yazdırma programı ile sıkıştırabilir, mp3 ve waw gibi dosya formatları arasında dönüştürme işlemi de yapılabilir.

Starburn Kullanımının Yararları

CD ve DVD gibi formatların yanı sıra İSO dosyalarını da başarılı bir şekilde yazdırabilme imkanına sahip olan yazılım, ücretsiz ve çok amaçlı bir özelliktedir. Dil seçeneğinin İngilizce olmasına karşın basit bir bilgisayar kullanımı bilgisine sahip olan tüm kullanıcılar program araçlarını kolaylıkla kullanabilirler. Ayrıca kullanıcılarına sürükle bırak desteği de sunarak program yazdırma işlerini kolaylıkla yerine getirmelerini sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • Starburn HAKKINDA YORUM YAZIN