Spytech SpyAgent

Spytech SpyAgent

Versiyon/Sürüm8.3
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu2.83 MB
ÜreticiSpytech Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.83 MB)

SpyAgent Bilgisayar Takip Casus Programı

Spytech SpyAgent indir, Profesyonel şekilde belirlediğiniz windows bilgisayar pc kullanıcının her hareketini takip eden ücretsiz keylogger takip programıdır. Spytech SpyAgent yeni sürümü ile bir çok seçenekle bilgisayar gözetleme ve takip etme işlemini kolaylaştırıyor. Spytech SpyAgent programı keylogger  programı olarakta bilinmektedir. Kurulum yapmış olduğunuz bilgisayar üzerinde hangi işlemlerin yapıldığını tek tek kendi bünyesine veya istediğiniz mail adresine  göndermektedir. Spytech SpyAgent yazılımını bilgisayar takip programı olarakta isimlendrebiliriz.

Takip edilen kullanıcının klavyede basmış olduğu her hareketi kaydediyor ve uzakta takibinizi kolaylaştırıyor. Bilgisayarda açılan her türlü uygulamaları görüntülüyor. Kullanıcının girdiği web sayfalarını liste halinde kaydediyor.

Spytech SpyAgent Özellikleri Kullanımı

Sosyal paylaşım sitelerinde yapmış olduğu konuşmaları ve paylaşımlar kayıt altına alıyor. E-posta ve gmailine gelen postaların kaydını tutarak takip eden kişiye hızlı kolay bir şekilde ulaştırıyor. Bu özellikleri sadece tek kullanıcıya sağlamıyor birden fazla kullanıcının bilgisayar ekran görüntülerini alabiliyor.Artık eşinizi çocuklarınızı veya takip etmek istediğiniz herhangi bir kullanıcıyı Spytech SpyAgent son sürümü sayesinde kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Spytech SpyAgent ile bilgisayar sisteminde takip etmekte olduğunuz kullanıcının ister ekran görüntüsünü “Slideshow” ile kaydedip tüm ekran resimlerini video halinde oynatsın. İsterseniz de “SpyAgent” sayesinde kullanıcının yaptığı her işlemi belirlediğiniz zaman aralığında gmail adresinize göndersin. Tüm kullanıcıların basit bir şekilde kullanabileceği yazılım sayesinde bir çok kişiyi takip edebiliyorsunuz. www.indirson.com ekibi değerli sevgili kullanıcılarına iyi günlerde kullanmalarını diler.

Önemli Not: Programı indirmeye başlamadan önce yada indirdikten sonrak kurulum yapacağınız zaman anti-virüs programınızı devre dışı bırakarak kurulum yapın. Çünkü güvenlik programları tarafında etkisiz hale getirilip kullanmanız devre dışı bırakılıyor. Casus yazılımları bulma ve silme konusunda gayet başarı program olan AdwCleaner indir programınıda deneyebilirsiniz.

Programın Kurulum Videosu

Casusluk programları arasında neredeyse en çok tercih edilen program sayesinde bilgisayarlara gizlice girip izleme ve görüntüleme yapmanızı sağlayan yazılımı bilgisayar sisteminize sorunsuz yükleme yapabilmeniz için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Video içeriğinde indirmeden itibaren tüm yükleme aşaması ve nasıl kullanılması gererktiği hakkında küçük ön izlemeler yapılarak bilgi sahibi olabilmeniz sağlanmaya çalışılmıştır.

Bilgisayar Takip programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • Spytech SpyAgent HAKKINDA YORUM YAZIN