AdwCleaner

AdwCleaner

Versiyon/Sürüm8.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.0 MB
ÜreticiXplode
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8.0 MB)

AdwCleaner Reklam Virüsü TemizlemeAna Sayfa Kurtarma

AdwCleaner indir, AdwCleaner windows bilgissayarlar için ana sayfa kurtarma, reklam virüslerini temizleme, silinmeyen virüsleri temizleme işlemi yapan Türkçe AdwCleaner, bilgisayarınızda canınızı sıkan bu gereksiz reklamları kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Sistem dosyasına zaman içerisinde yanlışlıkla veya yükleme kaldırma işlemlerinde buluşan adware ve malware tarzı zararlı yazılımları bularak bilgisayarınızdan temizlemeye yarayan programıdır. AdwCleaner  bilgisiyasarınızdaki bu tarz yazılımları tek tek tesbit ederek  bilgisayarınızdan temizleyip hızlandırmak için kullanılır.

Reklam kaldırma tarzı yazılımlar sistem dosyalarına, regedit bölümüne, tarayıcılarınıza  sizden habersiz istemdışı bulaşan  sistemi yavaşlatan,veri hırsızlığına yol açan,kişiler bilgi hırsızlığı tarzı ufak yazılımlardır. AdwCleaner bu yazılımlar düşünerek yazılmış bilgisayarınızı baştan sona tarayıp  bu zararlı  yazılımları özenle silmektedir.

AdwCleaner programı arayüzü olarak sade kullanım olarak basit bir programdır. Ücretsiz olarak sizlerin bilgisayarınızdaki bütün  bu tarz  yazılımları tesbit etmekte ve  kendi ana ekranında bulduğu yazılımlar listeleyip sizin silme onayınızı alarak yok etmektedir.

AdwCleaner pogamı taşınabilr bellekler ile bilgisayaa kolayca yüklenebilmektedir. Bu programın tek dejavantajı olaak bazen zararlı olmayan  bazı yazılımlarıda zararlı gibi algılayabilmesidir. Kendi ana ekranında silinmesi gereken yazılımları size tesbit ettikten sonra  bu listeyi iyi kontrol edip neyin silinip silmemesi gerektiği konuda inceleme yaptıktan sonra silmenizi öneririz.

PC’de bulunan casus yazılım temizleme bilgisayarınızda bulunması gereken bir yazılım olarak sizlere tavsiye ediyoruz ve bu programı zaman zaman çalıştırıp  bilgisayarınızda bir sorun olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz.

PC sisteminde bulunan gereksiz dosyaların temizliği ve bakım onarım işlemlerini yaparak performan güçlendirme işleminde gerekli işlemleri tüm güzellikleriyle sağlayabilmektedir. Programı ücretsiz ve Türkçe son sürümüyle güncel paketini hemen indirin. Ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

AdwCleaner 2020 güncellemesiyle birlikte internet gezintileri sırasında bilgisayar bulaşan yapışkan virüsleri ve reklam virüslerini daha pratik bir şekilde silip zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlıyor.

AdwCleaner Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • AdwCleaner HAKKINDA YORUM YAZIN