Malwarebytes

Malwarebytes

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm8.0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.57 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.57 MB) Mac indir Android indir

Zararlı Adware Malware Reklam Virüsü Temizleme

Malwarebytes indir, Bilgisayarınıza bulaşan ve bir türlü kurtulamadığınız Adware ve Malware gibi zararlı yazılımları temizleme programıdır. Bilgisayar ve dosyalarınızın güvenliğini tehtit eden virüs yazılımlarından kolaylıkla silip kurtulabilmeniz için mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Tarayıcınıza Yapışan Malware Virüsü

Malwarebytes programı ile internet sitelerinde gezinirken sebebini bilmediğimiz bir şekilde veya indirdiğimiz herhangi bir programın içerisinde yer alan virüsler bilgisayarımıza ve tarayıcımıza bulaşmaktadır. Özellikle otomatik açılan ve bilgisayarın ve tarayıcının neredeyse her yerinde reklamların çıkması bir hayli sinir bozucu bir durum. Adware ve malware virüsünü kolaylıkla silebilmeniz için Junkware Removal Tool Malware Virüsü Temizleme Programı ücretsiz indirin.

Zararlı Reklam Virüslerini Kaldırın!

Malware virüsü temizleme programı Malwarebytes programını Windows işletim sistemine kurduğunuz da zararlı malware ve adware virüslerinden silebileceklerinizi sıralayalım;

Babylon, Ask, Claro, Web Assistant, Searchqu, MyWebSearch, Browser Manager, CrossRider, Conduit, Facemoods, FunMoods, Coupen Printer, IncrediBar, iLivid, MyWebSearch, Coupon, Claro ve diğer yapışkan reklam ve malware gibi zararlı yazılımları temizleyin. Alternatif olarak deneyeceğiniz bir başka program ise Advanced SystemCare programı da bilgisayarınzdaki bütün casus yazılımları bulur , bilgisayarınızı hızlandırır. Malwarebytes programını android işletim sistemli akıllı telefon cihazlarda mac ve windows bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Önemli Not: Malwarebytes-anti Malware programı sayesinde tarama yapılmadan önce kayıt defteri girdilerinizin zarar görmemesi adına yedekleme yapabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • RogueKiller RogueKiller
    ingilizceÜcretsiz27.53 MB