Multi Virus Cleaner

Multi Virus Cleaner

Versiyon/Sürüm13.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.17 MB
ÜreticiVirusKeeper
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.17 MB)

Multi Virus Cleaner Çoklu Virüs Silme ve Temizleme Programı

Multi Virus Cleaner indir, Windows bilgisayar kullancılarına ücretsiz sunulmuş çoklu virüs, antivirüs, casus yazılım, malware, solucan, rootkit ve diğer zararlı yazılımları temizleme programıdır. Dosyalara ve veritabanına sızmış olan Trojan, Worms ve benzeri zararlı antivirüsleri silme yazılımıdır.

Multi Virus Cleaner Özellikleri

Eğer sisteminize virüs bulaştıysa nerdeyse 6.000 çeşit zararlı virüs yazılımların bilgisayarınıza zarar vermekten kurtarmak için profesyonel tarama yapar ve bulduğu virüsleri anında temizler. Multi Virus Cleaner Çoklu AntiVirüs Temizleyici programı kullanıcıların isteklerine göre tarama seçenekleri sunmaktadır. Bilgiayarınızı isterseniz hızlı bir tarama yapar dilerseniz Full Scan tarama özelliği kullanarak sisteme baştan aşağı virüs taraması yaptırın. Programın rahat kullanım seçenekleri ve basit ara yüz desteği sayesinde daha önce hiç virüs programı kullanma deneyimine sahip olmayan kullanıcılar dahi çok rahatlıkla kullanabilirler.

Önemli Not: Multi Virus Cleaner virüs temizleme programı virüsten koruma yazılımı değildir sadece bilgisayara bulaşan kötü amaçlı ve rahatsız edici reklamlardan uzaklaştırma ve casus yazılım silme programıdır. Kurulum aşamasını dikkat ederek yapmakta fayda vardır çünkü tarayıcının arama motorunu değiştirme ve tarayıcı araç çubuğu eklentileri kurabilir.

    Benzer Programlar

  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • RogueKiller RogueKiller
    ingilizceÜcretsiz27.53 MB
  • Multi Virus Cleaner HAKKINDA YORUM YAZIN