RogueKiller

RogueKiller

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm12.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu27.53 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (27.53 MB)

RogueKiller Zararlı (Virüs) Yazılımlarını Engelleme Programı

RogueKiller indir, Bilgisayar sisteminde dosyalarınıza sızmış olan kötü amaçlı virüs yazılımlarını temizlemenizi sağlayan RogueKiller ücretsiz Windows uyumlu programıdır. Bilgisayar performansının çalışmasını yavaşlatan ve birçok işleminizi yapmanızı engelleyen kötü uygulama ve içerikleri tarayarak temizlenmesini sağlamaktadır.

Kötü Yazılımları Sistemden Temizleyin!

Virüs silme ve engelleme programı RogueKiller ile bilgisayarınıza kurduğunuz veya USB yoluyla attığınız dosyalardan gelen virüs ve diğer zararlı yazılımları engellemenizi sağlar. Kötü amaçlı yazılımları bulmak için detaylı tarama yaparak sisteminizdeki yazılımları engelleyin. Zararlı yazılımları bulup internet bağlantılarınıda keserek işlem yapmasını durdurur.

Gereksiz Dosyaları Temizler!

RogueKiller zararlı yazılım engelleme programı bilgisayarınızı daha hızlı performansda çalışabilmesi için gereksiz kayıt dosyalarınıda temizler. Bu sayede bilgisayardan daha hızlı performans görebilirsiniz. İçeriğinde çeşitli dosyaları düzenleyip farklı ayarlar yapmanız içinde çeşitli araçları mevcuttur. Sistemde bulunan host dosyalarını, dns ve proxy dosyalarını RogueKiller programıyla düzenleyebilirsiniz. Alternatif olarak  milyonların tercih ettiği Combofix programınıda deneyebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB