RogueKiller

RogueKiller

Versiyon/Sürüm12.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu27.53 MB
ÜreticiTigzy
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (27.53 MB)

RogueKiller Zararlı (Virüs) Yazılımlarını Engelleme Programı

RogueKiller indir, Bilgisayar sisteminde dosyalarınıza sızmış olan kötü amaçlı virüs yazılımlarını temizlemenizi sağlayan RogueKiller ücretsiz Windows uyumlu programıdır. Bilgisayar performansının çalışmasını yavaşlatan ve birçok işleminizi yapmanızı engelleyen kötü uygulama ve içerikleri tarayarak temizlenmesini sağlamaktadır.

Kötü Yazılımları Sistemden Temizleyin!

Virüs silme ve engelleme programı RogueKiller ile bilgisayarınıza kurduğunuz veya USB yoluyla attığınız dosyalardan gelen virüs ve diğer zararlı yazılımları engellemenizi sağlar. Kötü amaçlı yazılımları bulmak için detaylı tarama yaparak sisteminizdeki yazılımları engelleyin. Zararlı yazılımları bulup internet bağlantılarınıda keserek işlem yapmasını durdurur.

Gereksiz Dosyaları Temizler!

RogueKiller zararlı yazılım engelleme programı bilgisayarınızı daha hızlı performansda çalışabilmesi için gereksiz kayıt dosyalarınıda temizler. Bu sayede bilgisayardan daha hızlı performans görebilirsiniz. İçeriğinde çeşitli dosyaları düzenleyip farklı ayarlar yapmanız içinde çeşitli araçları mevcuttur. Sistemde bulunan host dosyalarını, dns ve proxy dosyalarını RogueKiller programıyla düzenleyebilirsiniz. Alternatif olarak  milyonların tercih ettiği Combofix programınıda deneyebilirsiniz.

RogueKiller Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • RogueKiller HAKKINDA YORUM YAZIN