Spybot Search & Destroy

Spybot Search & Destroy

Versiyon/Sürüm2.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.65 MB
ÜreticiPatrick M. Kolla
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15.65 MB)

Spybot Search & Destroy casus yazılımları bulup Silme

Bilgisayarınıza sizden habersiz yüklenmiş casus yazılımları bulup silebilme görevini yapan Spybot Search & Destroy en çok indir işlemi yapılan casus yazılım temizleme programlarından birtanesidir. Casus yazılımlarına karşı en üst düzeyde güvenliği sağlayabilen ücretsiz programı herkes indirebilir.

spybot resimleri

Spybot Search & Destroy

Bilgisayarınızda sürekli aktif bir şekilde arka planında çalışarak güvenliğinizi sağlar. Bunu yaparken asla bilgisayarınızın perfonmansını düşürmeden çalışır. Casus yazılım silme programı kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmeden sorunsuz bir şekilde çalışarak bilgisayarınızın güvenliğini sağlar. Kötü niyetli kullanıcılara karşı en iyi şekilde mücadele ederek sizlere hizmet verir. DAha çok zaman kaybetmeden yükleyin sizlerde casus yazılımlardan kurtulun!

Spybot Search & Destroy son sürümü ayrıca web browserlarda da çalışma akvitisi göstererek sizlere en iyi hizmeti verir. Bir internet explorer’da veya mozilla firefox,opera gibi bir çok internet tarayıcısında çalışabilir. Çalışmayla birlikte tarayıcınızın çalışma sistemini hızlandırır daha çabuk işlem yapabilmenizi sağlar.

Tarayıcılarınız da meydana gelen çökmeleri sizin isteğiniz dışında meydana gelen otomatik açılan popup reklamlarından sizleri kurtarır. Bu durumlarda belki de bizlerin başkaları tarafından izlendiğimizin bir belirtisi olabilir bu nedenle sürekli güncel tutarsanız güvenliğinizin iki katına çıktığını görebilir internet ortamında hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Casus programı ayrıca Windows gibi büyük bir şirketin program listesinde üst sıralarda yer almasıda kullanıcılarımıza belirtelim. Çocuklarınızın da kötü amaçlı insanlardan uzak tutabilmek istiyosanızı hemen yazılımı bilgisayarınıza kurun. Kurma ve kullanımı çok basittir. Kullanım arayüzü mükkemmel bir şekilde dizayn edilmiştir.

İnternet ortamında zamanla gelişen teknolojiyle birlikte zararlı yanlarından birisi olan casus yazılımlarında git gide artması kullandığımız teknolojik cihazları zor duruma bırakmaktadır. Bu yüzden dolayı mutlaka kullanmanız gereken programlar arasında yer alan bedava programı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Programın Kurulum Videosu

Spybot Search & Destroy Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • Spybot Search & Destroy HAKKINDA YORUM YAZIN