Snapchat Pc

Snapchat Pc

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm10.12.2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu 217 MB
Üretici
İşletim SistemiCihaza Göre Değişir
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ( 217 MB) iOS indir Android indir

Snapchat Fotoğraf Video Paylaşma sohbet Sitesi

Snapchat Windows pc indir, fotoğraf ve kısa video paylaşımı için Windows pc lerinizden ücretsiz sohbet anlık video paylaşma uygulamasıdır. Snapchat, sevdiğiniz fotoğraf ve videoları anlık olarak android üzerinden en güzel anlarınızı paylaşabileceğiniz eğleceli bir uygulamadır. Bu uygulama diğer sosyal medya sitelerine hiç benzemiyor çünkü paylaşımlarınız bir arkadaşınız tarafından görüntülendikten sonra otomatik olarak siliniyor.

Gerçek zamanlı olarak mesajlaşma uygulamalarına çok farklı bir boyut kazandıran Snapchat uygulaması kameranızla anlık olarak yakaladığınız fotoğraf ve videoları çekmektedir. Paylaşımlarınız bir kullanıcı tarafından görüntülendikten sonra o kullanıcı aynı paylaşımı tekrar göremiyor ve haber kaynağından otomatik olarak silinebilmesi özelliğiyle dikkat çekiyor.

Snapchat Windows için Snapchat ücretsiz çektiğiniz fotoğraflara o ankı duygu ve düşüncelerinizi yansıtan mesajlar ekleyebilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde boya kalemi ile çizimler yapabilir ve efektler ekleyebilirsiniz. Uygulamadan faydalanabilmek için ücretsiz kullanıcı hesabı oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve hızlı kullanabilmeniz adına özenle tasarlanan arayüz ekranına sahiptir.

Arkadaşlarınız ile bir anınızı paylaşabilmenin en kolay ve iyi yolu Snapchat apk uygulaması ile gerçekleşmektedir. Sosyal medyada kendini kanıtlamış milyonlarca kullanıcıya sahip olan uygulamada fotoğraf paylaşımları ve video çekimlerinizi pc için indirip yapabiliyorsunuz.

Paylaşımlarınızı sizin belirlemiş olduğunuz süre boyunca görmesini sağlamanız için sunduğu özellik ile paylaşımları gerçekleştirebiliyoruz. Belirlenen süre bitiminde fotoğraf ve videolar otomatik silinir aynı özellik tüm Snapchat kullanıcıları için geçerlidir. Send to isimli bölümden arkadaşlarınızın gönderdiği paylaşımları takip edebilir ve ayarlar bölümünden size kimleri Snapchat göndereceğini belirleyebilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line Line
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB