Smart Defrag Türkçe

Smart Defrag Türkçe

Versiyon/Sürüm5.2.0.854
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.87 MB
ÜreticiIObit
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.87 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Windows Bakım, Onarım ve Performans Artırma Programı

Windows bilgisayarın sabit disk performansını artırma, bilgisayar hızlandırma, disk birleştirme, bakım, onarım ve optimizasyon işlemlerini yapma programıdır. Ücretsiz programı indirip yavaş çalışan bilgisayarların performansını artırıp daha hızlı işlemler yapabilirsiniz.

Bilgisayar Performansını Artırır

Smart Defrag (Türkçe) Bilgisayar Performans Artırma Programı ile bilgisayar üzerinde bağlı bulunan sabit diskte bulunan kayıtlı verileri belirli bir yere okumak için atar. Bilgisayara dosya yükledikçe diskler üzerinde dosya bulmak bir hayli zorlaşır ve dağınık bir hal alır. Eğer bilgisayarınızı dosya arşivlemek için kullanıyorsanız ve uzun zaman kullanacağınız dosyalar kayıtlıysa bu veriler zamanla bilgisayar performansını büyük ölçüde etkileyerek düşmesine sebep olmaktadır. Smart Defrag (Windows 7, 8, 10) performans artırmak için ve bilgisayarın daha hızlı kapanıp açılmasını sağlayabilirsiniz.

Temel Görevi Nelerdir?

Genel olarak Smart Defrag programı disk üzerinde kayıtlı olan dosyaları dağınık hallerinde kurtarıp bir araya getiriyor. Bu sayede ulaşmak istenilen verilere daha hızlı bir şekilde ulaşmanızda kolaylık sağlıyor. PC’nin donanım özelliklerinden ve sistem performansından en kaliteli sonucu almanızda kolaylık sağlıyor.

Disk Temizleme ve Disk Birleştirme

Eğer bilgisayarınız çok yavaş performans sergiliyor bazı hareket ve işlemler sırasında düşük performans ile çalşıyorsa Smart Defrag programı ile disk temizleme ve disk birleştirme yapabilirsiniz. Sistemin içerisinde bulunan gereksiz çöp dosyalarını bularak tespit ettiği gereksiz dosyaları siliyor. Böylelikle sistemde gereksiz yer kaplayan dosyalardan kurtulup sabit disk hafızasında önemli ölçüde alan kazanabiliyoruz.

Smart Defrag Türkçe indir yaparak Windows tüm sürümleri ve Windows 8.1 kullanıcıları için metro uygulamalarını birleştiriyor. Birleştirme yaparak istediğiniz uygulama araçlarında daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Programı basit bir kullanımı olup tüm tasarım ekran ara yüzü (Türkçe) dil seçeneği ile hizmet vererek daha kolay bir kullanım hakkı tanıyor.

Programın Ekran Görüntüsü

171 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Smart Defrag Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN