Sipariş Asistan

Sipariş Asistan

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu39.6 MB
ÜreticiHostyazılım
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (39.6 MB)

Restaurant Cafe için Kolay Kullanımlı Paket Servis Programı

Sipariş asistan 2.2 indir, Windows uyumlu paket servis programı ile sahip olduğunuz iş yerinde her şeyin kontrollü şekilde ilerlemesini istediğinizde kullanabileceğiniz programlardandır. Birçok iş yerinde kullanılmaya başlanan bu program sayesinde hem işletme sahipleri rahat bir nefes almakta hem de çalışan personelin üzerindeki yük kalkmaktadır.

Sipariş asistan 2.2 sayesinde işletmede gerçekleşen sipariş alımı ve teslim süreci çok daha kontrollü şekilde ilerlemektedir. Özellikle teslim konusunda daha önce sık sık sorun yaşayan işletmeler bu programdan sonra ne kadar rahatladıklarını görebilmektedir. Yük hafifleten, süreci kolaylaştıran, pratik ve hızlı hizmet etmeyi mümkün kılan sipariş takip paket servis programı olduğunu söylemek mümkündür.

Sipariş Asistan 2.2 Nedir?

Bir iş yeri açtıktan sonra tüm işleri personel odaklı yürütmek zordur. Personele güvenmek, istenildiği ölçüde sonuç alabilmek pek de mümkün değildir. Bunun yerine mekanik zekâ ile programlama yapmak, sorunlar henüz meydana gelmeden önlem almak daha sağlıklı olmaktadır.

Sipariş asistanı olarak bilinen sipariş takip programı alınan siparişlerin sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu adisyondan ödemeye kadar gelişen tüm süreci kapsayan bir hizmet olarak düşünülmektedir. Üstelik bu sürecin her bir aşamasını yakından takip edebilmek de mümkün olmaktadır.

Sipariş Asistan 2.2 Özellikleri

Sipariş asistan programını bilgisayara yükledikten sonra tablet ve cep telefonundan da kontrolünü sağlayabilmek mümkündür. Oldukça başarılı bir grafik düzeni olan programın iş yerinde bulunan tüm masalara yer verdiği görülmektedir. Hangi masadan hangi sipariş alındığı, sipariş alan personelin kim olduğu, alınan siparişle beraber envanterin ne durumda olduğu da görülmektedir.

Ürünü hazırlarken neler kullanıldığı, ne kadar azaldığı, siparişin kaç dakikada yerine ulaştığı bu programla ekranda görülmektedir. Ayrıca ödeme yapmak isteyen müşteriye istediği para biriminde dönüşüm yaparak hizmet verebilmek de mümkün olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Sipariş Asistan HAKKINDA YORUM YAZIN