Sandboxie

Sandboxie

Versiyon/Sürüm4.08
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.49 MB
ÜreticiSandBoxie
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.49 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sandboxie Sanal Disk Oluşturma Programı

Bilgisayar sistemine yüklediğiniz programların belirlenen klasörlerini Sandboxie sanal disk olarak kullanıyor hemde sisteme yüklenen programların tamamen silinmesi sistemden silinmesini sağlıyor. Windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışan yazılım yüklenen yazılımların kontrolünü sağlıyor hemde bilgisayara zarar veren yazılımları engelliyor. Bilgisayaınızda rahatlıkla sanal disk oluşturma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sandboxie

Sandboxie

Yüklenen programların sanal disk oluşturulup kurulması sayesinde bilgisayar performansının da en üst düzeyde çalışmasını sağlıyor. Kaldırmak istediğiniz bilgisayarınızın sisteminde bulunmasını istemediğiniz programları da kolayca kaldırıyor. Kaldırma sırasında yazılımların kayıt defterleri de dahil olmak üzere her şeylerini siliyor. Bu sayede bilgisayarınız ilk günkü gibi perfonmans sağlıyor. Sandboxie ile Sanal disk yönetimi sizin elinizde olduğundan dosyaların güvenliğini de bu sayede daha iyi sağlamış oluyoruz.

Artık sizlerde kötü amaçlı kullanım içeren programlardan bilgisayarınızı arındırmak için Sandboxie son sürümünü ücretsiz download edin. Bilgisayarınızı sürekli ayarlamalar yapmaya bundan böyle ihtiyaç duymayacaksınız. Sandboxie yardımı ile her türlü zararlı içeriklerden meydana gelecek problemleri önlüyor.

Sandboxie Programı Ekran Görüntüsü

 

212 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Sandboxie HAKKINDA YORUM YAZIN