Sandboxie

Sandboxie

Versiyon/Sürüm4.08
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu2.49 MB
ÜreticiSandBoxie
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.49 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sandboxie Sanal Disk Oluşturma Programı

Sandboxie indir, Bilgisayar sistemine yüklediğiniz programların belirlenen klasörlerini ücretsiz Sandboxie sanal disk oluşturmaktadır. Sisteme yüklenen programların tamamen silinmesi sistemden silinmesini sağlıyor. Windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışan yazılım yüklenen yazılımların kontrolünü sağlıyor hemde bilgisayara zarar veren yazılımları engelliyor. Bilgisayaınızda rahatlıkla sanal disk oluşturma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sandboxie

Sandboxie

Yüklenen programların sanal disk oluşturulup kurulması sayesinde bilgisayar performansının da en üst düzeyde çalışmasını sağlıyor. Kaldırmak istediğiniz bilgisayarınızın sisteminde bulunmasını istemediğiniz programları da kolayca kaldırıyor. Kaldırma sırasında yazılımların kayıt defterleri de dahil olmak üzere her şeylerini siliyor. Bu sayede bilgisayarınız ilk günkü gibi perfonmans sağlıyor. Sandboxie ile Sanal disk yönetimi sizin elinizde olduğundan dosyaların güvenliğini de bu sayede daha iyi sağlamış oluyoruz.

Artık sizlerde kötü amaçlı kullanım içeren programlardan bilgisayarınızı arındırmak için Sandboxie son sürümünü ücretsiz download edin. Bilgisayarınızı sürekli ayarlamalar yapmaya bundan böyle ihtiyaç duymayacaksınız. Sandboxie yardımı ile her türlü zararlı içeriklerden meydana gelecek problemleri önlüyor.

Sandboxie Programı Ekran Görüntüsü

 

260 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AllDup AllDup
  İngilizceÜcretsiz6.40 MB
 • Prevent Recovery Prevent Recovery
  İngilizceÜcretsiz1.91 MB
 • Imgburn Imgburn
  İngilizceÜcretsiz14.00 MB
 • USBDeview USBDeview
  enÜcretsiz0.08 MB
 • Sandboxie HAKKINDA YORUM YAZIN