Keylogger

Keylogger

Versiyon/Sürüm3.9
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu3.23 MB
ÜreticiRelytec
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.23 MB)

Bilgisayar izleme ve Kayıt Programı

Keylogger indir, Bilgisayarınızda olup biten herşeyi saniye saniye takip ve kayıt eden kendi içinde bir yere görüntülü olarak kayıt eder isterseniz mail yolu ile bilgileri alabileceğiniz, gizli çalışan bir programdır.

son sürüm

Bilgisayarınıza veya herhangi bir bilgisayara oturan kişilerin hareketlerinden veya davranışlarından şüphe duyarak bilgisayarda nereye girdiğini kimle yazıştığını neler yaptığını öğrenmek istiyorsanız  Keylogger  kayıt programı tam sizler için  gizli olarak çalışan bir programdır.

Keylogger programını bilgisayara indirip kurduktan sonra artık otomatik olarak bilgisayar kapanıp açılsa bile bilgisayarla beraber hareket etmekte ve kullanıcıların göremiyeceği şekilde  sistemin arka planında çalışmakta olan bir programdır.  Bilgisayarın klavyesinde hangi tuşa basarsanız basın hepsini tek tek kayıt eder ve size detaylı bir rapor sunmaktadır. Bilgisayarınzdaki  bütün işlevsel yapılan işlevleri Keylogger (Bilgisayar Kayıt Kontrol Programı) ile kayıt altına alacaksınız.

Keylogger bilgisayarınızın ne kadar süre boşta olduğunu ve ne kadar süre kullanıldığını raporlayabilmekte. Bilgisayarınızda interter üzerinden yapılan işlemler, ziyaret edilen internet siteleri, tıklanan bağlantılar, sitelerin hangi saat ve dakikada ziyaret edildiği detaylı bir şekilde kayıt altına alınıyor. Bu kayıt alma işlemi ekran görüntüleri ile desteklenerek deliller oluşturuluyor.

Keylogger bilgisayar üzerinde kullanılan sohbet ve anlık mesajlaşma uygulamalarındaki yazışmaları da kayıt altına alabilmekte. Hem gelen hem de giden mesajları kaydedebilen program görüntülü sohbetlerin ekran görüntülerini alabiliyor. Program mikrofonunuzu kullanarak odanızda ses kaydı almanızı da mümkün kılıyor. Keylogger’ı belli bir ses seviyesi aşıldıktan sonra kayda başlayacak şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Keylogger bilgisayarınızdaki dosyaları ve klasörleri de denetleyerek değiştirilen, dilinen veya taşınan dosya ve klasör adlarını size raporluyor.

Keylogger Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • Keylogger HAKKINDA YORUM YAZIN