ComboFix

ComboFix

Versiyon/Sürüm17.1.29.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.4 MB
ÜreticisUBs
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.4 MB)

ComboFix Gizli Virüsleri Temizleme Programı

ComboFix indir, Virüs temizleme programları arasında Combofix windows 7 8 10 (win10) sürümlerinde başarısını isbatlamış zor virüsleri ücretsiz Türkçe indir işlemi yaparak en zor virüsleri silerek windows tabanlı cihazlarımızı ilk gün ki gibi temizlemiş olacağız.

ComboFix programı bilgisayarınızda çok fonksiyonlu olarak tarama yaparak sizin bilgisayarınızda bulunan bütün gizli antivirüs programlarının bulamadığı, rootkit, adware, spyware, virüs, trojan, malware gibi kötü yazılımları tespit eden  kullanışlı diğer yazılımları bertaraf edemediği bütün kötü amaçlı yazılımları bulan  çok amaçlı bir  programdır.

ComboFix win10 bilgisayarlardaki tarama işlemini antivirüs ve diğer bu tarz yazılımlara göre daha derinden ve  ince ayrıntılı olarak taramaktadır.Bu programı çalıştırmaya başlamadan önce bütün programlarınızı kapatmalı antivurüs programınızı pasif hale getirmeniz gerekmektedir. Taram işlemi bittikten sonra sistem bilgisayarınızı kapatıp tekrar açmak isteyebilir.

ComboFix Nasıl Kullanılmalıdır?

ComboFix win10 çok fonksiyonlu windows bilgisayar virüs temizleme programı kendi başına bir vürüs programı olarak değil sadece ihtiyaç halinde bilgisayarınzda çalıştırmanız gereken bir antivürus yazlımıdır. Combofix bilgisayarınızın güvenliği sağlama amaçlı değil birgisayarınıza sızmış olan virüs ve kötü amaçlı yazılımları tesbit eder ve siler. ComboFix exe yazılımını haftada 1 veya 2 haftada 1 kez çalıştırıp bilgisayarınızı kontrol edip içiniz rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

ComboFix download bilgisayar haricinde harici bellekler ve usb cihazlarınızın taramasınıda yapmaktadır.Açılmayan usb cihazlarınızı kurtarmak içinde bu programı kullanabilirsiniz. Bilgisayar temizleme programı bilgisayarınızda detaylı bir tarama yaptıktan sonra size detaylı olarak  hangi işlmeleri yaptığını raporlamaktadır. Windows tüm sürümleri ve özellikle en çok şuan Windows 8 işletim sistemlerinde virüs temizlemek için kullanılmaktadır.

Not: ComboFix exe programını biraz dikkatli kullanmanızda fayda vardır yeterli bilgiye sahip değilseniz Combofix download nedir nasıl kullanır gibi araştırmalar yapıp  bu araştırmalar sonucunda combofix programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Combofix (gizli virüsleri temizleme) son sürümü 2017 paketiyle windows 10 işletim sistemleriyle uyumlu olarak tasarlanmıştır. Tüm win kullanıcıları bilgisayarınızın performansında büyük değişiklikler yapabilecek programı ücretsiz indirip sınırsız kullanım paketinden faydalanabilirler. Program hakkında bilgi edinebilmeniz için ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgisayarınızda çalışan gizli virüsleri temizlemeye karşı en etkili programdır.

Combofix Özellikleri

 • Autorun virüslerini temizleme
 • USB Flash bellek virüslerini silme
 • Dosyalarınızda bulunan Amvo.exe virüsünü silme
 • İnternet üzerinde kullanılan dosya dökümanlarına kolay ulaşabilmesi
 • Profesyonel detaylı virüs taraması sunması
 • ComboFix tamamen ücretsiz
 • Tüm Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışır
 • windows 10 çalıştırma uyumlu
 • Windows 7 uyumlu
 • Antivirüs programlarının bulamadığı virüsleri tesbit etme

ComboFix Download Programı Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • Malwarebytes Malwarebytes
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • ComboFix HAKKINDA YORUM YAZIN