Raidcall

Raidcall

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.3.6
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu5.28 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.28 MB)

Raidcall Ücretsiz Sesli Sohbet Etme Programı

Raidcall indir, Oyun sohbet aracı olarak kullanılan program, gelişmiş ses kalitesiyle online oyun oynayan kullanıcılar oyun sohbet programları arasında çok tercih edilen Raidcall yazılımıdır. Sevdiğiniz arkaşlarınız ile ücretsiz ağ üzerinden konuşarak iletişim kurabilmenizi sağlaya araçtır.

raidcall logo
MMORPG ve FPS gibi gelişmiş en popüler online oyunlarda teke tek veya gurup haberleşmelerine imkan tanıyor. Sohbet programı yazılıma herhangi bir ücret ödemeden her kullanıcı faydalanabilecektir. Lakin Raidcall son sürümünden faydalanabilmek için kullanıcı hesapı oluşturmalısınız. **Yazılımın anasayfasına giderek üyelik açıyoruz.** İnternete sahip olan yerlerde sorunsuzca istediğiniz kişiyle iletişime geçebileceksiniz. Net ses kalitesi sayesinde bir çok online oyun seven kullanıcıların en çok tercih ettiği yazılım olmayı başarmıştır.

Not: Raidcall Türkçe dil desteği sayesinde bir çok Türk kullanıcının yazılımdan daha iyi bir şekilde faydalanmasını sağlıyor. Kurulum esnasında Türkçe Dil Seçeneğini seçmelisiniz.

Raidcall Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Line pc Line pc
    TürkçeÜcretsiz2.72 MB