Prevent Recovery

Prevent Recovery

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.91 MB
ÜreticiCyRobo S.R.O.
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi25 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.91 MB)

Windows Hardisk Silme Programı

Prevent Recovery indir ,disk alanıyla ilgili ciddi sıkıntılar yaşayanlar için önemli bir programdır. Windows işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlarınızda ya da laptoplarınızda yetersiz disk sorunu yaşıyorsanız bu programla bu sorunu aşabilmeniz mümkündür. Alan açma ve gereksiz olan tüm dosyalardan kurtulma sağlayan Prevent Recovery, kullanıcıların memnun kaldığı bir programdır.

Kısa süre içerisinde hızla temizleme sağlayan disk silme programı bunu yaparken son derece güvenli hizmet vermektedir. Ne var ki silme tuşuna tıklarken silinen dosyaların geri dönülmeyecek şekilde silindiği de unutulmamalıdır.

Prevent Recovery

Prevent Recovery için disk silme programı tanımı yapılmaktadır. Bu program özellikle bilgisayarını elden çıkarak kişiler için sıkça önerilen bir programdır. Şahsınıza ait en ufak bilginin dahi kalmaması için Prevent Recovery programını indirip Windows temizliğinizi yapmalısınız.

Herhangi bir program indirip de sildiklerinizi kurtaramayacağınızı varsayarsanız bu programı kullanırken son derece dikkatli olmalısınız. Bununla beraber kullanırken sizi zorlayacak ya da kafanızın karışmasına neden olacak herhangi bir karmaşa bulunmamaktadır. Son derece sade ve basit bir arayüze sahiptir.

    Benzer Programlar

  • Free Opener Free Opener
    İngilizceÜcretsiz24.8 MB
  • Defraggler Defraggler
    TürkçeÜcretsiz6.1 Mb
  • Prevent Recovery HAKKINDA YORUM YAZIN