Poweriso

Poweriso

Versiyon/Sürüm6.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiPowerISO Computing
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

PC'de ISO, CD ve DVD Sanal Disk Yönetim Aracı

PowerISO, disk sürücüsü olarak kullanılmaktadır. Optik disk sürücüleri arasında onu en çok ön plana çıkaran özelliği cd ve dvd oluşturma konusunda açma ve sıkıştırma işlemleri yaparken aynı zamanda şifreleme de yapabilmesidir. Normalde sanal disk oluşturma programı denildiğinde yüksek fiyatlar ödemeniz gerekebilir, fakat tamamen ücretsiz olup Türkçe dil desteği vardır.

PowerISO Özellikleri

En temel özelliği ücretsiz indirilmesi ve uygulama içi herhangi bir satın alım bulundurmamasıdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan tüm ses dosyalarınızı dönüştürerek müzik ve ses CD’leri oluşturabilir, veri ve video diskleri yazdırabilirsiniz.

Ayrıca PowerISO ile usb diskler yaratmak ve ön yükleme işlemi gerçekleştirebileceğiniz dvd ve CD’ler oluşturmak mümkündür.

PowerISO ile her zaman somut materyallere ihtiyacınız yoktur. Yani cd, dvd ve blu-ray bulunmayan durumlarda sanal disklerin üzerine dosya yazılımı gerçekleştirebilir, sonra bu dosyalara erişim sağlayabilirsiniz.

PowerISO Ne İşe Yarar?

Bilgisayarınızda bulunan tüm ıso dosyalarını sanal diske ihtiyaç duymadan görüntülenebilir ve bu dosyaları dilediğiniz herhangi bir klasöre ekleyebilirsiniz. ISO dosyalarını çıkarttığınız bu klasörün içerisinde sanal diskler yaratabilirsiniz.

PowerISO Nasıl Kullanılır?

Power iso son derece kolay kullanıma ve basit ara yüze sahip bir sanal disk oluşturma programıdır. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra rahatça kullanıma başlayabilirsiniz. Hem Windows hem de İos işletim sistemi için sürümü bulunan Poweriso, Windows menüleri üzerine kısa yollar ekleyerek kalıp ISO dosyalarının tek tıkla dışa aktarımında kolaylık sağlar.

168 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CDBurnerXP CDBurnerXP
  trÜcretsiz6 MB
 • Audio CD Burner Studio Audio CD Burner Studio
  enDeneme Sürümü2.7.MB
 • USB Show USB Show
  İngilizceÜcretsiz 1 MB
 • BurnAware Free indir BurnAware Free indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz9.43 MB
 • Poweriso HAKKINDA YORUM YAZIN